Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri az xperia u-n lévő...

Megéri az xperia u-n lévő androidot fejleszteni?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert azt hallottam,hogy az újabb verziók hibásak lehetnek,viszont nem lehet visszabutítani.o

2013. jan. 6. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Először is milyen android van a telefonodon? Ha 2.3.7 akkor frissítheted 4.0-ra. Ha nyomsz frissítés előtt egy gyári beállítások visszaállítását és Sony Update Service-el teljes törléssel frissíted akkor nem lesz vele probléma.
2013. jan. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ja, előtte csinálj biztonsági mentést, mert elvesznek az adataid.
2013. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tökéletesen működik rajta az ICS, szerintem gyorsabb is vele, szóval megéri.
2013. jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mi az az ICS?
2013. jan. 7. 17:58
 5/13 A kérdező kommentje:
ja, és 2.3.7 van rajta
2013. jan. 7. 18:01
 6/13 anonim ***** válasza:

Ice Cream Sandwich.. a 4.0 android fantázianeve.


És először is, ne csinálj biztonsági mentést, mert igaz, h elvesznek az adataid, de a 2.3 android több 'eleme', nem kompatibilis a 4.0 androiddal, és csak "lerontja" vele a telefont. (laggolni fog, meg minden). Természetesen vissza lehet butitani egy telefont, ha nem tetszik a 4.0 android.

2013. jan. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
épp most csinálom, de az hogy elvesznek az adataim, pontosan mit jelent? mert tel. számokat a sim kártyán tárolok, zenék, képek, stb... fent vannak a gépemen.ezeken kívül nem is hiányozna semmi. akkor ezek szerint felesleges?
2013. jan. 7. 18:09
 8/13 anonim ***** válasza:

A sim kártya adatai természetesen nem törlődnek, de a zenék, meg hasonlók, valamint az általad feltepeitett programok törlődni fognak.

Nekem solám van, sokkal gyorsabb 4.0 androiddal, mint előtte volt.


üdv:

xellos

2013. jan. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Naaagyon szépen köszönöm a válaszokat, még egy kérdésem lenne, hogy a telefonon a beállítások/a telefon adatai/szoftverfrissítés-t használjam, vagy a sony pc companion-on keresztül frissítsem?
2013. jan. 7. 18:21
 10/13 anonim ***** válasza:

Én a sony update service -t ajánlom inkább, itt tudod letölteni:


[link]


Ha valami gond van, irhatsz privit is :)

2013. jan. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!