Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 800 vagy Samsung...

Nokia Lumia 800 vagy Samsung Galaxy S Advance?

Figyelt kérdés

Fényképezésre, netezésre kell.

Fontos lenne, hogy ne akadjon!

Melyik csinál jobb minőségű képet?

Mibe a rossz az egyikben és mi a másikban?



2013. jan. 6. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
én Lumiát vennék mindenképpen vagy Xperia Sola-t
2013. jan. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fényképezésre, netezésre mindenképpen a Lumia.

Szerintem nagyon jó képeket készít,még 3 megapixel-en is, vaku szuper, a wifi nagyon jó rajta. Maga a telefon nem akad, nem fagy, gyors, könnyen kezelhető, és nemsokára jön rá a frissítés is.

2013. jan. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
+1 a Lumiának.
2013. jan. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na most kezdjük ott, ha fényképezni akarsz vegyél

egy fényképezőgépet!


Kb. 1x fogtam lumiát a kezemben, elég jó.. Viszont:

Nekem Advance van és teljesen meg vagyok vele elégedve, hetek kérdése és jön rá a JB is. Harveresen erősebb a lumia-nál, dual core, mali 400, 768 ram..kijelző is szép 4col...


Advance.

2013. jan. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az lehet hogy a a samsungnak jobb a hardverek de a a wp-nek elég még a 256 MB RAM is és nem kell még 1 gigahertzes proci se csak az androidnak nem elég még a 4 mag meg a 2 gb RAM se úgyhogy lumia!
2013. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!