Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha az Iphone nincs "Jailbrakee...

Ha az Iphone nincs "Jailbrakeelve" akkor mindent zenét, játékot alkalmazást stb. meg kell venni rá?

Figyelt kérdés
Le vagyok maradva a korral, mert nekem egy egy sima gombos régi Sony-m van. Pontosan mi is az a Jailbrake? Mert csak úgy olvastam sokszor. Tehát ha ezt nem csinálják meg akkor mindenért fizetni kell? (mert hallottam hogy ez már nem a régi bedugom az adatkábelt azt behúzgálom a dolgokat a telefonomba téma. Szóval hogy is van ez?
2013. jan. 6. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem :). Van egy virtuális "áruház" ahol van rengeteg ingyenes és fizetős program is. Ha nincsen Jailbreakelve, akkor csak innen tudsz rá letölteni programokat. A zenéidet rá tudod rakni a készülékre, nem kell fizetned azért sem. A Jailbreak arra jó, hogy pl. nem szeretnél megvenni egy fizetős programot, akkor leszeded a netről valahonnan az áruházon kívülről és fel tudod rakni rá. De ez csak iPhonenál van így :)
2013. jan. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Áhhá. Értem, köszönöm.
2013. jan. 6. 21:33
 3/3 reptoid ***** válasza:

A jailbreak azért nem csak warezra "jó". Tudsz vele különböző dolgokat telepíteni a rendszerre, amiket alapból nem engedne a szoftver. Kiegészíthetsz menüket, új témákat rakhatsz fel, új kapcsolókat tudsz berakni. Különböző mozdulatokat tudsz neki "megtanítani", így ha pl. alulról felfelé elhúzod az ujjad a képernyőn, akkor csináljon ezt vagy azt.

Nagyon sok dologra jó, de elsőlegesen nem a warez a lényege. Az alkalmazások nagy része nem kerül többe 90 centnél, majd 200 ezres telefonra futja, egy kóla árára meg nem? És ezzel a kis pénzzel javarészt nem nagy cégeket, hanem hobbi fejlesztőket támogat az ember. Időközben lelőtték az apptrackrt és hackuloust, úgyhogy a warezosoknak fel kell kötni a gatyát.

Egyébként jailbreak után nem lesz olyan stabil a rendszer, mint volt. Jöhetnek kifagyások, ikonok eltűnnek néha, respringet kell csinálni stb. Persze attól is függ, mennyi ismeretlen, ellenőrizetlen vackot rak fel az ember.

2013. jan. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!