Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elárulnátok mért kell gyalázni...

Elárulnátok mért kell gyalázni a nem Androidos telefonokat?

Figyelt kérdés

Nekem egy Samsung Star 2-m van,és mindenhol olyanokat olvasok róla: "szutyok,olcsó sz.r stb."

Komolyan az embernek olyan érzése van olyankor,hogy a telefona miatt kell szégyenkeznie.

Pedig az összes java játék fut rajta,az alkalmazások is futnak rendesen,internet böngészőnek felteszed rá a UCBrowsert,és tökéletes.

Csak annyi problémája van,hogy nem androidos.

Nem értem az embereket..komolyan.:(



2013. jan. 6. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
nem az a gond hogy nem Androidos hanem az hogy ennyi pénzért amennyibe kerül normális telefont is lehetett volna venni.nem kell szégyenkezni a telefon miatt csak bevallani saját magadnak hogy rossz telót vettél
2013. jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Hülye kis pistikék gyalázkodnak, szard le őket magasról. Neked megfelel, ez a lényeg.
2013. jan. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Hasznalj egy high-end droidot, WP7-es mobilt, vagy szifont egy hetig, es meg fogod erteni
2013. jan. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Megfelel neked? Elégedett vagy vele? Akkor meg nem kell foglalkozni más véleményével.

Egyébként mi az, hogy "szégyenkezni" egy telefon miatt? Hová fajulunk már, hogy egy telefon szégyenkezés tárgya legyen?

2013. jan. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mikey1988 ***** válasza:
75%
Csak épp eléggé drágán árulták régen a Star II-t. Kártyafüggetlenül is többe került néha, mint egy Androidos kártyafüggetlen mobil. Pedig már egy Androidos mobilra sokkal több alkalmazást tud az ember felrakni, mint egy nem okostelefonra. És ezen okosokra írt alkalmazások is olykor sokkal jobbak, sokkal többet tudnak, mint a nem okosokra írt társaik. Vagyis az ár/érték aránya egy ilyen nem okos mobilnak extrém sz@r, túl vannak árazva. Ha egy Androidoshoz hozzá lehet már 20-30 ezerért férni függetlenül, akkor egy Star II-höz hasonló készülék 10, max 15 ezert érne és nem a dupláját, mint amennyiért ténylegesen árulták! Nekem is ezért van Samsung Galaxy 5-öm inkább [ne aggódj... sokaknak ez a mobil is a sz@r, az ipari hulladék kategória ;D] és nem Samsung Star II-m, mivel az előbbi került akkor 24 ezerbe, az utóbbi pedig 30 ezerbe [a két simes verzió pedig 40 ezerbe!!!!!]!
2013. jan. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igy van.Nem az a baj hogy nem androidos hanem az hogy amennyiért árulják az katasztrófa.Ha 10-12k-ért hozzájutottál akkor azt mondom rendben van,de amennyiért én láttam annyiból már kijön egy normális telefon is ami korszerűbb és többet tud.
2013. jan. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: a mobil- és táblagépes piacon vannak még olyan szereplők, akik erősen túlárazva adják a termékeiket. Csak ha ezt egy "menő" cég csinálja, máris kevesebben fikázzák.
2013. jan. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Nekem is az van, semmi baj vele, szeretem.. csak az a egy gond van , hogy ha rámegyek a youtube-ra nem játsza le a zenét., ha valaki tud ez ügyben segítni, megköszönném ... :)

2013. jan. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!