Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tapasztalatok, vélemények az...

Tapasztalatok, vélemények az alábbi telefonról?

Figyelt kérdés

Leginkább azok véleménye érdekelne, akik használták vagy jelenleg is használják a Sony Xperia Ion-t. Negatívumok esetleg, pozitívumok, és egyebek érdekelnének.

Köszönet előre is!



2013. jan. 6. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
2 hónapig volt a kezeim között egy, de végül eladtam, mert nem lettünk barátok a méretével. Nagyon erős telefon, gyors is, az anyaga valóban minőségi és kellemes, szép a kijelzője, filmnézésre tökéletes. Hibája, hogyha sokat használod 1 nap, este már kér enni, de ez egy felsőkategóriás mobilnál nem csoda. Én csak ajánlani tudom, főleg ha 100e Ft alatt találsz.
2013. jan. 7. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó telefon, érdemes megvenni.
2013. jan. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar a méret, vedd meg nyugodtan, nem fogsz csalódni benne.
2013. jan. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Sok cikk, teszt és vélemény is meggyőzött a telefonnal kapcsolatban, és az első 3 komment is :) :D

Most már tényleg indulok megvenni... :)

2013. jan. 7. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!