Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 800-on használható...

Thelastkiss kérdése:

Lumia 800-on használható rendesen a Gmail? Illetve a Gmail Calendar?

Figyelt kérdés
Több helyen azt olvastam, hogy a Windows Phone-ok nem kezelik rendesen a Google-s alkalmazásokat.

2013. jan. 7. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Egyenlőre még jó,de ha a Google begennyeskedik egyszerűen átirányítom a Gmail-es leveleimet a Hotmail-es fiókomra azt bek.phatja a Google a droid robotjával együtt.Egyszerűen beijedt hogy év végére 15%-ot jósolnak a WP-nek,azt tudod honnan fogja kiszakítani azt a részesedést.Youtube-ra meg ott a Metrotube,nem hivatalos app.,próbál annak is keresztbe tenni,de nem megy a k.csögnek.:)Tehát működik,ill.nem tragédia.

Amúgy pont a Microsoft-ot ezért büntették meg a készpénz állománya egy negyedével,úgy tíz éve.Akkor így szólt a vád:A Windows piaci dominanciáját kihasználva terjesztette más termékét(microsoft office) úgy,hogy a versenytársakat teljes mértékben kizárva,monopóliumra törekedett.Ez ellent mond a piaci verseny szabályainak.Akkor mindenki helyeselte.Most ugyanezt csinálja a Google csak fordítva.A Youtube-ot,a Gmailt,ezek dominanciájával próbálja monopól helyzetbe hozni a Droidját,hogy ne kelljen versenyeznie a WP-vel az op.rendszer fronton.Csúnyán megüthetik a bokájukat,ezért pattog joggal az MS.Meg persze ne feledjük az asztali pc-t,meg a skype-ot,odavághat az MS a Googlinak.Bocs a kéretlen szavakért:),csak undorító ha egy cég így viselkedik,csak mi szívunk ha az MS is bekeményít.Kereszt szerződéseket kellene kötni,azt versenyezni rendesen.

2013. jan. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam nagyon jól működik a gmail és nem azért vettem meg a telefont,mert jól megy rajta.Szóval a googlenek nincs mire bekeményiteni.Sőt az a véleményem,hogy gyerekes húzás lenne tőle.Pont azért csináltam egy gmailos cimet a freemailos után,mert megbizhatóbb!
2013. jan. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kicsit félek a Hotmail-től, mert meg kellett szüntetnem az e-mail címemet, mert minden ismerősömnek spam-et küldött, naponta. A Gmail ilyet még nem csinált, ezért nem is nagyon akarom lecserélni.

De árban ez a telefon még elfogadható illetve elég nagy a memóriája, szóval lehet, hogy akkor megpróbálkozom vele. Mivel még nem volt okos telefonom, nem lesz mihez hasonlítanom...De remélem minden rendben lesz a Gmail-lel, mert ilyenek találtam:

[link]


[link]

2013. jan. 8. 07:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Windows Live fiókot amúgy is létre kell hoznod,avval kezdi mikor megveszed a telefont,ahogy a droidnál is Google fiókot kell aktiválnod.Régen van már nekem,de még nem hallottam ismerőstől hogy kapott volna tőlem bármi ilyesmit.Szerintem azóta volt egy-két biztonsági frissítés gondolom.
2013. jan. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!