Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » VIBER nokia 5230-ra. Nem...

VIBER nokia 5230-ra. Nem tudodm mitől, de nem megy rendesen. Ötlet?

Figyelt kérdés

van egy nokia 5230as készülékem, és hál´ Istennek, végre kiadták rá a viber nevezetű programot. Minden szép és jó, de azért, szépséghibás (tudom hülyén fogalmaztam:))

A baja az, hogy nem ismeri fel a kontaktokat, azaz N***ka helyett +3620*******-t ír ki, és tökre zavaró, mert vagy 40 emberrel beszélek, és nem tudom megjegyezni a számukat... Segítsetek! :o



2013. jan. 7. 19:46
 1/5 anonim válasza:
Talán újratelepíthetnéd. vagy próbáltad már? honnan lehet letölteni?
2013. jan. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én ovi store-ból szedtem le... A para az hogy nem engedi letörölni sem...
2013. jan. 8. 23:26
 3/5 anonim válasza:
Mert valamit kiír vagy mi?
2013. jan. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
eltávolítás sikertelen...
2013. jan. 10. 14:17
 5/5 Viber ***** válasza:

Hi,

This is an official representative of Viber Media.


The source of this issue could greatly vary. Please read this short page in our HelpDesk, outlining some possible workarounds that will help reboot synchronization of the contact list: [link]

(The instructions refer to iPhone, but are relevant to all phones nevertheless).


If you have any questions please visit our official HelpDesk. :)

Thanks,

Viber

----------------------------

Hi,

Ez egy hivatalos képviselője Viber Media.


A forrás a kérdés nagyban változhat. Kérjük, olvassa el ezt a rövid oldal a HelpDesk, felvázolva néhány lehetséges megoldásokat, amely segít újraindítása szinkronizálása a kapcsolati lista: [link]

(Az utasításokat lásd iPhone, de fontos, hogy minden telefon mégis).


Ha bármilyen kérdése van, kérjük, látogasson el hivatalos HelpDesk. :)

Thanks,

Viber

2013. jan. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!