Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy S2 előlapján...

A Samsung Galaxy S2 előlapján 3 kamera van?

Figyelt kérdés
file:///C:/Users/Gorondi/Desktop/samsun%20galaxy%20s2.png-itt mind2 kamera?Az egyik videóhivásra van a másik fényképezésre és a harmadik?vagyis én ugy tudom hogy azok kamerák.
2013. jan. 8. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Mond hogy nem Galaxy S2-d van könyörgöm.
2013. jan. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdező te komolyan hány éves vagy, mert egy ilyen aki a saját gépében lévő elérési utat adja meg és ilyen fasságokat mond hogy három előlapi kamera az vagy nincs 10 éves vagy totál bunkó.Ha ilyen telód van priviben adok egy postacímet hov küldheted a telót.
2013. jan. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez tuti csak vicc, nem lehet komoly.
2013. jan. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

^ ^

Már vártam egy ilyen inteligens kérdést.

Egyébként elárulom, hogy egy előlapi kamerája van.

2013. jan. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Eredetileg négyet terveztek bele.

A sorrend:

-Éjjellátó kamera

-Röntgen átvilágító

-Csajokat ruha nélkül mutató

-A negyedik kimaradt kamera mérte volna annak az IQ-ját aki épp a képen szerepel, de gyakran lefagyott a program nullával osztás hiba miatt.

2013. jan. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mikor megláttam ezt a kérdést ezek jutottak eszembe:

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

2013. jan. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jézusatyaúristen......Én is nagyon remélem hogy nem Galaxy S2-d van:D Ennyire totál sötét hogy lehet valaki???És azt mégis elárulnád hogy hogy a 3,14csába nyissuk meg a TE gépedről a képet??Na hogy fölvilágosítsalak.1db kamera van rajt,a másik kettő érzékelő(közelség ill.fényérzékelő)

Különben ilyen fejet vágtam amikor megláttam a kérdést: [link]

2013. jan. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én meg ilyet: [link]
2013. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!