Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Másnak is akad problémája...

Másnak is akad problémája ALCATEL OT-995-ön a Wi-fivel?

Figyelt kérdés

Decemberben vettem egy Ot995öt. És a wifivel akadnak problémáim.

Ahogy felcsatlakozom pár perc után az összes eszközt ledobja.. Hol azt irja nem leket csatlakozni, hol azt hogy nincs internet elérés.. Minden telót, laptopot ledob ilyenkor.


Nem a Routerrel van probléma. Mivel szüleimnél ugyanezt csinálja, amikor fellépek rá.. (ugyanolyan vadi új Tp Link routerrel) Bármi mással csatlakozom mindenen működik..



2013. jan. 8. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs semmi problémám vele
2013. jan. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

és simán szoktál csatlakozni a wifire? vagy a wps gombos csatlakozással?

illetve milyen routered van?

2013. jan. 8. 17:07
 3/8 anonim ***** válasza:
hy nekem volt gondom vele de a soft frissítés megoldotta a gondom egyszerűen itthon meg a testvéreméknél letiltotta a netet elment minden csak az újraindítás segített rajta routert & modem kikapcs-bekapcs viszont a kedvesemnél jó volt mindig mindenhol tp link router van
2013. jan. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ugyanez a helyzet nalam is... tp link routerek.. ugyanezzel a hibaval a frissitest a telefonszolgaltatonal (tmobile) kell kernem? koszi a valaszt. sokat segitettel
2013. jan. 11. 20:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen 2.3 szar volt 4.0. Az jo. Nem mindenhol csinalja keress mas wifi pontot toltsed le es jo lesz
2013. jan. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ezt legálisan le tudom tölteni valahonnan? Nem akarok vírusokat a telómra. Meg hogy azért veszítsem el a garanciám, mert én frisstettem.
2013. jan. 14. 10:22
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem tp link van nincs vele baj egészcsaládnak az van de a teló tiltotta le nem csak nálam másoknál is akinél tp link volt akedvesemnél frissítettem ahoé szintén tp link van csak egy régebbi modell ott akadásmentesen simán letöltődött a 4.0 azóta mindenhol tökéletesen működik amugy hetente legalább egyszer mindenkinek ki kellene kapcsolni...
2013. jan. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a garancia nem vész el ha frissíted

a telefon csinálja teljesen magától kövesd nyomon ahogy csinálja figyeld a wifit de nekem akkor sem volt gáz mikor elment a jel gyakorlatilag szünetnek tudta be és amikor jó lett felkínálta a továbblépést és letöltést

2013. jan. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!