Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonra váltsak Sony...

Milyen telefonra váltsak Sony Ericsson K550i-ről?

Figyelt kérdés
Már 5 éve megvan és ez sajnos látszik is szegénykémen, de nem ismerem a telefonokat, ezt is anyától kaptam :'(
2013. jan. 9. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyet szeretnél? okosat?

Mennyit költenél rá?

Ezek elég fontos tényezők, és ezek hiányában nehéz segíteni.

2013. jan. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták, hogy már megszűnt a Sony Ericsson, úgyhogy tényleg nem tudom, milyet vegyek, meg ahogyan írtam, azt se tudom, milyenek vannak! :'((
2013. jan. 9. 19:36
 3/7 anonim ***** válasza:

a sony ericson nem szűnt meg, csak átalakult :D

mostmár csak simán sony-ként gyártja a telefonokat

okos telefont szeretnél? mennyit adnál ki max a telefonért?

2013. jan. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából szüleimtől kérném, nem tudom, ők mennyit költenének rá, de biztos nem túl sokat, mert azt hiszik, nem tudok rá vigyázni, pedig ez is 5 éve megvan -.- Még szép, hogy okosat szeretnék, ez meg milyen kérdés már? :D De leginkább a kamerája a legfontosabb, mint úgy általában az összesnek.
2013. jan. 10. 14:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondj egy árkategóriát, légy szíves. Így csak találgatunk. :) Egyébként ha szereted a Sony telefonokat, ajánlom az Xperia tartományt. Esetleg egy U vagy P. ( A P a jobb telefon, szebb kamera, jobb képernyő, elegánsabb, tudásilag is jobb, nagyobb belső memória).
2013. jan. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam, hogy szeretem a Sony telefonokat. :) Sőt, én még úgy emlékszem, hogy külön-külön a Sony és az Ericsson nagyon rossz volt és csak utána lettek jók, miután egyesültek.
2013. jan. 11. 13:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Remek, azóta eltelt körülbelül tíz év. Ez a felállás sajnos olyanná vált, hogy a Sony és az Ericsson együtt szar, a Sony külön szuper.


Viszont nem tudom mit vársz, ha semmi támpontot nem adsz. Te magad is rá tudsz keresni. www.t-mobile.hu készülékek részlegében hosszas leírásokat tartalmaz minden mobiltelefonról, amit árulnak - gondolom ez a vodafone-nál is így van.


U.i.: Én meg egy szóval nem mondtam, hogy te szereted a Sony-t. Az elején ott volt a HA szócska.

2013. jan. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!