Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Internetről telefont rendelni?...

Internetről telefont rendelni? (fontos)

Figyelt kérdés
szóval szeretnék venni egy s3-as telefont de boltban drága és gondoltam neten nézek.ott sem mindegyik olcsó de van 55-65 ezerért. [link] pl. ez.De ez sem magyar papiros.azt mondta egy haverom hogy az nem jó a másik meg azt hogy az nem baj ha jó meg minden. de előreutalni semmiféle képen nem utalnék.szóval annyi lenne a kérdés hogy a nem magyar telefonok mint szerintem ez is.vagy az ilyen olcsók megbízhatóak-e,megéri-e innen rendelni?
2013. jan. 9. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Rendelni semmi kép csak ha személyesen nézed meg,hogy tényleg eredeti e.
2013. jan. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát a képen eredeti.de írtam az összes ilyen apródos hírdetőnek akinek írtam hogy valami videót hogy használja egy kicsit vagy kép hogy fel van oldva vagy valami tuti működés közbeni képet csináljon.de azóta egy se írt vissza bár már ezek tavalyi hirdetések szóval szerintem már eladták :/
2013. jan. 9. 18:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Tényleg látni kell, hogy működik-e saját simkártyáddal.

Töri a magyart, az tuti, mert 2 év biztosítékot adni sem rossz. :D Én véleményem az, inkább ne vedd meg.

A garancia, nos lehet a samsung-ra nemzetközi garancia van, de nem biztos, hogy nálunk is érvényes.

2013. jan. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát igaz bár s3 ilyen áron nagyon csábító :D inkább gyűjtök egy 10-est és veszek egy s2-t használtba boltba.köszi a válaszokat :)
2013. jan. 9. 18:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Az s2 is nagyon jó kis teló.
2013. jan. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!