Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Facebookon (telón) miért írja...

Facebookon (telón) miért írja összevissza az időt? (Több lent)

Figyelt kérdés

Az üzeneteknél 9:58at ír ki, közben meg 18:58kor chatelek...Ugyanez a kezdőlapnál is... Az ismerőseim posztjainál is teljesen más időt ír..Ez miért lehet?

Telóm: Sony Xperia U



2013. jan. 9. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nokia c7 van, és az üzeneteknél tapasztalható ilyen. De nem össze vissza, hanem pontosan egy óra eltérés. Mintha nyári időszámítás szerint látná el az órával. Máshol nincs gond. Opera minin és mobile van ez. Miért? Nem tudom, de igazából nem is zavaró!
2013. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
elősször nekem is csak 1 óra eltérés volt..aztán ha jól emlékszem frissítettem és azóta ilyen -.- nagyon idegesítő
2013. jan. 9. 19:12
 3/4 Emberek ***** válasza:
lehet az amerikai időt nézi. nekem nincs ilyen problémám, +nekem magyar nyelvre van állítva..
2013. jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nekem is magyarul van, de mégis :|
2013. jan. 9. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!