Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy mostanában...

Miért van az, hogy mostanában amikor a telefonomra akarok alkalmazásokat letölteni google play-ről 2/3-ára azt írja 'a csomagfájl érvénytelen"?

Figyelt kérdés
volt már olyan is, hogy a régen telepített alkalmazásra most ezt írta, amúgy sony ericsson live with walkman (ice cream sandwich)

2013. jan. 9. 20:27
 1/2 anonim válasza:
próbálj Task Killert használni. Nállam segített. Kilőttem vele a fölös alkalmazásokat, és akkor nem írta. Amúgy általában csak ha basztatom a telefont közben akkor írja ki. Elindítom, megvárom amíg letölti, addíg nem nyúlok hozzá, és ha elkezdi telepíteni akkor ok. Ha nem, akkor újra megpróbálom letölteni, másodjára mindig engedni szokta. De ha sehogy nem menne neked, töltsd le 4shared-ről az apk-kat, és telepítsd kézzel. :) Remélem tudtam segíteni. Üdv
2013. jan. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszot, közben a problémát egy újratelepítéssel megoldottam (ez sok helyet felszabadított a telefon memóriájában) ez volt a probléma kevés volt a hely a telefonomon
2013. jan. 21. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!