Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 63 ezerből milyen telefont...

David14315 kérdése:

63 ezerből milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 9. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Pl: Sony Xperia J a telenor oldalán nézem, hogy előfizetés nélkül 59 ezer ft!

[link]

Szerintem ez jó választás lenne, én biztos ilyet vennénk!

2013. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
sajnálom de nem tudok egyet érteni az előttem levővel a márka az jó a sony de a j az túl van árazva mivel csak 1 magos telefon ha ott járunk akkor mondanám neked sony xperia u-t, go-t, sola-t és a p-t de az kicsivel többe kerül én ezekközül a go-t vagy a sola-t venném :)
2013. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66ezer Ft ért kapsz egy Xperia P-t itt--> www.partnerogsm.hu megbízható, énis tőlük vettem :) ennyiért jobb telót nemtalálsz..
2013. jan. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

J-t nem ajánlom, tényleg túl van árazva. Amik megérik az árukat, azok, amit a 2. válaszoló is írt. Leginkább a Sola szerintem:) 60 körül lehet hozzájutni kártyással:) de attól is függ az ár persze, hogy kártyafüggetlenben vagy valamelyik szolgáltatónál veszed.

Azt amit az utolsó linkelt be nem ajánlom... csak gyári garanciával szabad venni telefont, boltival sosem. Ismerősöméknél mindkét gyerek ilyen helyről kapta a telefon karácsonyra, egyik sem működik rendesen (folyton újraindul, a másiknak meg az aksija egy kalap szar és fél nap alatt lemerül, mindkettő okosteló), az oldalnak meg miután elmondták, hogy mi a baj, nem tesznek semmit... Másrészt - mivel tudom szélsőséges eset volt az előbbi - sokszor külföldről rendelik és itthon függetlenítik őket, azért olcsó, az ilyenekre meg nem véletlenül adnak kevesebb garanciát...

2013. jan. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Értem ma megyek be és szerimtem, akkor a t-mobilnál vagy az u , avgy a sola lesz
2013. jan. 10. 06:27
 6/14 A kérdező kommentje:

pt már rendeltem az az igazság scak aztán felhívtak hogy már nincs az 1 év garanciásból és nem is lesz a 2 év garanciás meg 72 ezer

másik cégnél megint rendeltem immáron már 65 ezerért telenorosat aztán innen is jött a hívás hogy csak kártyafüggetlen van és az 73 ezer

amit egyik válaszolo irt Sony xperi p t akkor azt nem szabad megvenni?

2013. jan. 10. 06:29
 7/14 anonim ***** válasza:
én biztos nem venném, lehet valaki kifogja, meg jó tapasztalata van, de már maga az oldal is elég érdekes, én pl sehol nem találtam infót a garanciákról, ami azért elég fontos... a legtisztább, ha szolgáltatónál, vagy rendes helyen veszel kártyafüggetlent, gyári garanciával, akkor ha lesz is valami gond a telefonnal, megcsinálják
2013. jan. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Úgytudom, h a t-mobilnál nincs SOLA.. CsakU
2013. jan. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
J-t semmiféleképp nem vegyél. Sokkal jobb ugyan annyiért az xperia sola és u. És ha látsz ennyiért xperia p-t, akkor meg mindenképp azt vedd.
2013. jan. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

hát nem volt a t-mobilnál csak 90 ért a P így Sony Xperia U t vettem

2013. jan. 10. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!