Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Tipo hiba. Megoldá...

Sony Xperia Tipo hiba. Megoldás van?

Figyelt kérdés
A minap vettem egy Sony Xperia Tipot Dual Sim-est és mikor bedugtam ajánlotta a telefon frissítését. Frissítettem de valószínűleg megszakadt, nem tudom. Ezután mikor bekapcsoltam bejött hogy Sony és újraindult. Most már mikor bekapcsolnám villog pirosan. Ha a töltőbe dugom akkor zölden világít. Kérlek segítsetek, köszönöm a tippeket és vagy megoldásokat.

#zöld #kikapcsolás #piros #hiba #Sony Tipo #sony ujraindul #pirosan pislog #zöld ha bedugom
2013. jan. 9. 20:44
 1/5 anonim válasza:
próbáld meg feltölteni teljesen és pc companionnal frissíteni a szoftverét
2013. jan. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De be sem kapcsol úgy nem érzékeli a gép.
2013. jan. 9. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem is kell hozzá bekapcsolni, csak flash módba kapcsolni.
2013. jan. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

1.Tölsd le: [link]

2. indisd el és nyisd meg a "Support Zone" kattolj a kezdésre

3. Telefon frissítése katt a kezdésre

4. kattints a megjegyzésben a "telefon javítása"-ra És kövesd az utasításokat.

2013. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm működik, el sem hiszem :) Remélem továbbra is működni fog. Köszönöm még egyszer :)
2013. jan. 10. 01:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!