Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények a Samsung Galaxy...

Vélemények a Samsung Galaxy 550-ről?

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
3 évvel ez előtt még elment volna.
2013. jan. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.Több éves szar.
2013. jan. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
rosszabb mint a mini, ne vegyél ilyet !
2013. jan. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már mindegy meg van véve. :) Életem első ilyen telefonja.Soha nem volt androidos vagy milyen telefonom.Igazából azt sem tudom mit mire kell használni.Úgy gondoltam kezdésnek jó lesz.
2013. jan. 10. 16:02
 5/6 Mikey1988 ***** válasza:

Először is a TouchWiz felület eléggé lassú, így javaslom az ADW Launcher felrakását. :)

Valamint néha előfordulhat, hogy rendszerhibát ír ki a készülék - előtte egy, majd gyors három rezgés követi és esetleg utána a hiba kiírása. Ha programokat telepítesz, akkor Apps2SD nevű programmal (több van belőle) rakd át SD-re az alkalmazásokat, mert kevés a telefon belső memóriája. Továbbá néha magától kikapcsolhat a készülék. Ilyenkor ki kell venni az akkumulátort és vissza kell rakni - csak ezután fog újra elindulni. Előfordulhat, hogy a WiFi magától kilép - ekkor az egész készüléket kell újraindítani. Ha újra kell indítani a készüléket, akkor pedig várd meg, míg kikapcsolás során rezeg egyet a készülék és akkor válik teljesen sötétté a kijelző is. Csak ezután próbáld újraindítani! Játékok esetén a navigációs gombok nem mindig működnek, viszont mivel multi-touch hiányzik, így néhány játékot nem fogsz tudni rendesen játszani. Mivel maximum Android 2.2 lehet rajta és csak 240x320 a kijelző nagysága. így jelentős számú alkalmazást eleve nem fogsz tudni feltelepíteni.

Valamint bizonyos dolgok lassan fognak működni a kevés RAM és a gyenge processzor miatt. Az akkumulátort naponta kell tölteni - bár ez más okostelefonra is jellemző.

A kevés RAM miatt néha kiírhatja, hogy kevés a memória és így futó alkalmazásokat kellene bezárni.

Ha sokáig nem használod a kamera-programot, akkor magától kilép. Ha zenehallgatás közbe a fülhallgatót kihúzod a jack-csatlakozóból, akkor automatikusan leállítja a zenét egy kis késéssel.


Huh... most hirtelen ezek a dolgok jutottak eszembe, de még egyéb "meglepetésekre" is számíts. :) Vagyis türelem... nem kell a legapróbb hiba miatt is földhöz csapni a készüléket! xD


Tisztelettel: Egy Samsung Galaxy 550-ös tulaj. :)


Megjegyzés: Ez a mobil volt a Samsung legelső kísérlete, hogy alacsony árkategóriás Androidot is forgalmazzon. A sokak által ismert és sokat szidott Samsung Corby telefon egyik utódmodellje - az egyedüli okos Corby. Bár a Corby név csak az olaszoknál maradt meg, a hivatalos olasz Samsung oldalon Samsung Corby Android néven szerepel ez a készülék.

2013. jan. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Huh lehet, hogy hülyének leszek nézve, de teljes sötétség amit írtál nekem. :)Szerintem még jó párszor át kell olvasnom, hogy mit is írtál. :)

Nagyon köszönöm amúgy a leírást.

2013. jan. 10. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!