Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan 70ezer Ft körül keresek...

Olyan 70ezer Ft körül keresek okostelót. Milyet ajánlanátok? Nagy kijelző, jó kamera meg gyors működés lenne a lényeg. Samsung, Sony. Ezeket mondták. Akár használt teló is szóba jöhet.

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Ajánlanám a Lumia szériát, ha nem ragaszkodsz az androidhoz.

Gyönyörű a kijelző, kamera a 800-ban 8 mp, nagyon szépek a képei, 16 Gb memóriával rendelkezik.

Maga a rendszer roppant gyors, nem túl nagy hardverigényű, nem akad, nem fagy.

Egyre több alkalmazás van rá ingyenesen is.

Gps offline-ben is megy, ha a térképet már letöltötted.

/5 perc alatt szedtem le és telepítettem is tegnap wifi-n 120 Mb-os Magyarország térképet./

50 körül már hozzá is juthatsz használtan, dominóban 65.


Sony Xperia P vagy T /utóbbi drágább, James Bond teló.:)/

ha ragaszkodsz a Sonyhoz.

Samsungnál az S2, S3, amit még ajánlani tudok.

2013. jan. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 eatpussy válasza:
0%
nokia : 5110,3310.3210
2013. jan. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
HTC Desire X.(62.000) elpusztithatatlan,4colos kijelzö, 8mpxeles bsi szenzoros kamera,stúdióminőségű hang (beatsaudio) még a zenéim is ezzel veszem fel...valamiért én sonykról elég sok fagyást/hibásodást meg hülyeségeket hallok.(itt is)a samsung meg egy semmirevaló márka a szememben...szóval ennyiért HTC,vagy ha szereted a windows phonet akkor egy lumia 820, bár ez egy-két tizessel drágább.
2013. jan. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
de mondjuk igaz, olyan telefont se látsz még egyet mint a lumia 800. 40-50 körül van most kártyásan.és tényleg mellette szól az ingyen navigáció,a skydrive, hogy gyors,és a kamerákról meg mindenki tudja hogy a nokia a legjobb
2013. jan. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát azért nem mondanám, hogy a Nokia a legjobb a kamerákban. :) Édesanyám nokiájában is 3.2-es kamera volt, mint az én régi Sony E-ben, és a Sonynak évezredekkel jobb volt.



Egyébként én az Xperia P-t ajánlom neked ennyiért. Zseniális, gyors, nekem sosem fagyott, gyönyörű képernyő, whitemagic, zenehallgatás is kiváló, agybadugós fülhallgató, smarttag - ami szintén hasznos és új technika -, és még milliónyi érv szól mellette. Ha nem Sony, akkor inkább Nokia. A Lumiák tényleg jó telefonok, mondjuk nekem furcsa a windows alap, de egyénfüggő.

2013. jan. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Valaki most az Xperia Sola-t mondtta. Szerintetek?
2013. jan. 10. 23:13
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Felejtsd el.:)

Ennyi pénzért tényleg ne egy gagyi telefont vegyél már.

HTC X tényleg jó, vagy a Lumiák.

2013. jan. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ennyi hülyét...

A sony az egyik legjobb telefonmárka.

Még hogy szoktak fagyni meg minden.

Meg mi az, hogy ne gagyi márkát válassz? A sony minőségben és tudásban is a htc szintjén van, ár érték arányban meg verhetetlen. A samsung meg tényleg gagyi.

Ennyiért magasan a legjobb az xperia p.

2013. jan. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Excuse me?

A Sonynál jobb középáras márkát nem is tudnék mondani. A Nokia jó telefonokat gyárt, de valljuk be, hogy elkéri az árát érte. A Samsung nem megbízható százezer alatt, a HTC jó telefon, és a ZTE is nagyon bejön.

2013. jan. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
És a Huawei-ről mi a véleményetek? Meg a ZTE-ről. Én nem is hallottam még ezekről.. :D Van jó telójuk nagyjából ebben az árban?
2013. jan. 12. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!