Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphon 4S vagy Samsung Galaxy...

Iphon 4S vagy Samsung Galaxy Note?

Figyelt kérdés
Csak ez a 2 jöhet számításba.
2013. jan. 11. 04:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor note
2013. jan. 11. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem tudom ezen mi a nehéz választás, az egyik majdnem 2x akkora, mint a másik(csak mondtam valamit...) ha tepsi kell, akkor note, ha nem, akkor iPhone, ilyen egyszerű. legalábbis szerintem használatnál elég nagy szerepet játszik, hogy meg tudom-e kényelmesen fogni a telefont...
2013. jan. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így van. Ha tepsi kell játékra akkor Note. Ha telefon akkor 4s
2013. jan. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha teljesítményt is akarsz a pénzedért, akkor note
2013. jan. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"teljesítmény"...mármint arra, hogy nézegesd az antutu-t, hogy micsoda pontszámot adott ki?
2013. jan. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vegyél egy laptopot, meg egy 3000 ft-os szar nokiát, jobban jársz vele! Vagy ha választanom kellene! Akkooor: Tovább gyűjtögetnék, és nyáron elmennék nyaralni :P
2013. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!