Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt vegyek?

Milyen mobilt vegyek?

Figyelt kérdés

A Samsung bevált, esetleg Nokia jöhet még szóba.

Min. 3 mp. kamera, autófókusz, min. 100 Mb belső memo, sd, minél nagyobb tapis kijelző, rádió, bluetooth, stb.

Használt készülék abszolút megfelel, kb. 20.000 Ft-ért.



2013. jan. 11. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

20 ezerből inkább ne vegyél még telefont, hanem gyűjtögess tovább.

Egy.Ilyen árban a Nokiát el is felejtheted, mert nem fogsz normális telót találni.Tapisat meg főleg nem.


A samsung meg.S2/Galaxy nexus alatt én elfelejteném az összeset, de az meg használtan is a 80-100 ezres kategória.


Ami jelenleg legközelebb áll a 20K-hoz és az árához képest a legjobb, az a Sony Xperia Tipo.

2013. jan. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ezt szoktam mondani én is, de lehurrog mindenki. Pedig sajnos így van. Középkategóriás droidot nem éri meg venni. Ma se fut el rajta minden alkalmazás, 2-3 év múlva meg teljesen felejtős lesz.
2013. jan. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Ennyiért nem kapnál normális telefont, a samsungot meg úgy ahogy van szerintem felejtsd el, mert alsó és közép kategóriában szinte botrányos, amit művelnek, felsőben meg jobb a helyzet, de ott sincs olyan modellük, aminél nem lenne jobb.
2013. jan. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszi!

Jelenleg 5230-asom van, nagyon jó telefon (nekem jó, nem vagyok egy mobilguru), 2 hónaposan 15 pénzért vettem kompletten, kb. 1.5 éve. Pár dolog miatt már cserélném lassan, pl. nincs benne autófókusz (érdekes, a d900-n volt pl.), kicsi a belső memója (bár 2 giga sd van benne) és megkopott már kicsit.

2013. jan. 11. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!