Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges-e házilag okostelef...

Lehetséges-e házilag okostelefont készíteni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha valaki nagyon okos, biztosan :)
2013. jan. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szerintem ezt te sem gonodoltad komolyan...olyan sötét lehetsz mint az éjszaka...
2013. jan. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyon. Elég macerás házilag a chipeket elkészíteni. Valószínűleg a technika kifejlesztéséhez nem egy emberéletnyi időre lenne már szükség.
2013. jan. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én csináltam.

Olyan okos lett mint te.

2013. jan. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet, csak a szemét gyártók ezt nem nagyon reklámozzák, hogy továbbra is tőlük vedd meg százezerért.

Afrikában nagyon szegények az emberek, de drágák a telefonok és így nem tudnak fészbukozni, hát kénytelenek maguknak csinálni egy telefont.

2013. jan. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Golan Trevize ***** válasza:

Vegyél egy deka "négykilences" tisztaságú szilíciumot, ugyanennyi rezet, 2 g aranyat, 15 liter finomítatlan kőolajat, némi palládiumot, germániumot, lítiumot, 3 marék homokot, 2 deka alumíniumot, az OBI-ból és a Conradból mindenféle szerszámból és elektronikai műszerből egyet.

Ja, tömény sósavból és kénsavból is szükséged lesz egy-egy hordónyira.


Ha ezek megvannak, küldöm a receptet.

2013. jan. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát emberek, látom hogy a másik lehülyézése nagyon megy, de lehet, hogy az én hibám, mert rosszul tettem fel a kérdést. Nyilván nem az alapoktól akarom kezdeni, hanem innen-onnan beszerzett alkatrészekből akarom összerakni.
2013. jan. 12. 13:09
 8/11 Golan Trevize ***** válasza:

Akkor szerzel egy okostelefonról egy service manual-t, majd a gyártótól típusszám alapján megrendelsz minden alkatrészt és otthon összeszereled.

Kb. 10× többe fog kerülni, mintha egyben megvennéd, de elmondhatod, hogy te magad raktad össze.

2013. jan. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Hát emberek, látom hogy a másik lehülyézése nagyon megy, ... hanem innen-onnan beszerzett alkatrészekből akarom összerakni."


Úgy látom látatlanban sikerült megítélnünk a képességeidet.

2013. jan. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Golan Trevize: Nem drágább, de így is 150 ezer fölött van.
2013. jan. 17. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!