Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlatok?

Milyen telefont ajánlatok?

Figyelt kérdés
Valami jó amin lehet netezni pouzni._. Ti milyet aánlatok?

2013. jan. 11. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyiért...

Bár erre egy olcsó telefon is megteszi, mondjuk egy Xperia Tipo. De komolyan: a Pou még a Galaxy Mini-n is megy, szóval biztos ezzel akarsz majd csak játszani?

2013. jan. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi olyan nagy szám a pou-ban, mert szerintem egy halál genge játék, de mind1, ízlések és pofonok.


Egyébként pou-zni minden telefonon lehet, szóval ha csak ennyi az igényed, akkor akármelyik alsó kategóriás telefon já lesz neked, és ezek közül az xperia tipo-t ajánlom.

2013. jan. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bambusz1

Nem ötletet akartam adni Neki, hogy Galaxy Mini-t vegyen hanem elrettentő példának szántam :D

Egyébként tényleg Tipo. A Pou meg... hát én se értem mi jó benne. Letöltöttem, játszottam vele pár napig aztán töröltem is.

2013. jan. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Golan Trevize ***** válasza:
Én otthon, a WC-n szeretek púzni.
2013. jan. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!