Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írásvédett az sd kártya?

Miért írásvédett az sd kártya?

Figyelt kérdés
Az lenne az én kérdésem hogy miért írja ki a számítógép azt hogy írásvédett az sd kártya mert feltelepítettem az Alcatel OT-995-ös készülékemre egy régebbi Androidot (2.3.6) de egyszerűen le se tudom formázni és se semmit se tudok vele csinálni!

2013. jan. 11. 21:53
 1/4 gabor.galilei ***** válasza:
Több oka is lehet, de az SD kártyákon oldalt szokott lenni egy mini kapcsoló "lock" felirattal, ha rossz helyen áll attól lehet. Az az írásvédelmi funkció.
2013. jan. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szóval, ez egy micro sd kártya, írtam is hogy telefonról van szó, egy backupot akartam vissza tenni a telefonra, na most az a baj ha felteszem akkor azt írja ki hogy írás védett az sd kártya de a sima eredeti 4.0.4-es Androidnál meg jó! :D

Valamilyen válasz?

2013. jan. 12. 12:29
 3/4 gabor.galilei ***** válasza:

Bocs nekem van olyan telefonom amibe sima SD kártya megy, és a kérdésben még nem volt ott a micro.

Mi az, hogy más androiddal megy, nem ugyanarra a telóra akarod visszarakni, vagy közben más verzió került a telóra?

Mit tartalmaz a backup csak appokat vagy a rendszert is?

2013. jan. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Magát a rendszert!

Gondolom érted!

2013. jan. 12. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!