Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a fülhallgatóm?

Miért nem működik a fülhallgatóm?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy fülhallgatót netről (elég drágát) és mikor bedugom telefonba azt írja, hogy 'A tartozék nem támogatott'. Haveromék fülesei sem jók a telómba pedig azok is 3,5mm jack dugósak és a telefonomba is az jó. Ha kicsit kihúzom és olyan félig van bedugva akkor meg szól az 1-ik fülesbe a zene...Mi lehet az oka? Valahogy belehet állítani, hogy működjön rendesen?? A telefonom : Sony Ericsson Xperia Mini Pro: [link]
2013. jan. 12. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert más a dugó láb kiosztása.
2013. jan. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosabban: azért nem jó minden jack-végű mikrofonos headset minden telefonhoz, mert a két középső sávot a kábelvégen eltérő polaritással lehet bekötni, és az egyik gyártónál ilyen megoldás van, a másiknál meg a fordítottja - úgyhogy ha a kiosztás az aktuális készülékhez képest fordított, "nem támogatott" lesz a tartozék.
2013. jan. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor nem is tudom használni a telefonomhoz a fülest?:/
2013. jan. 12. 17:01
 4/5 anonim ***** válasza:

"akkor nem is tudom használni a telefonomhoz a fülest?:/"


Eddig nem jöttél rá?

2013. jan. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagy általánosságban a sztereó 4 pólusú jack headsetek két fő csoportba sorolhatóak a képen látható táblázat alapján. Az iPhone típust vetted.

A tiéd pont a másik csoport. A Nokiás.


[link]

2013. jan. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!