Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem vagy megelégedve az...

Nem vagy megelégedve az újonnan vásárolt mobiltelefonommal. Nem cserélhetem ki?

Figyelt kérdés

2013. jan. 12. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs technikai hiba működési probléma, akkor nincs csere.

A feleséget se lehet visszaadni a nászéjszaka után.

2013. jan. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dehogynem, csak igen nagy lenne a botrány
2013. jan. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Olvasd át a szeződési feltételeket, amit kaptál a szolgáltatótól.

Úgy tudom, 3 munkanapon belül el lehet állni a vásárlástól, internetes vásárlás esetén ez 8 nap.

Természetesen , ha bármi probléma van a készülékkel, akkor kötelesek kicserélni, ha 3 napon belül visszaviszed, utána már csak gariban javítják, és 3x-i javítás után lehet cserét kérni.

2013. jan. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kérdező nyilván nem egy ugyan olyanra akarja kicserélni...
2013. jan. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gondoltam.:)

Legjobb lenne valami hibára hivatkozni, pl. lassú, akad, fagy, akksi hamar lemerül, ilyesmi.

Majd mondd azt, hogy mivel ebben a készülékben csalódtál, másik típust vennél helyette.

Itt persze az a rossz, hogy olcsóbbat gondolom nem akarsz, viszont a drágábbra meg rá kell fizetni/persze, ha benne vannak a cserében/

Ennyiben jó a Webshop, hogy vissza lehet nekik küldeni a terméket, utána adhatsz le másik rendelést!

/ezt nekem decemberben mondták, mikor is rossz összeg szerepelt a számlámon, cirka 6000-el több/

Azt mondta az ügyintéző , hogy küldjem vissza, és utána újra rendeljem meg.

Inkább panasszal éltem, majd levonják a következő számlámból.

2013. jan. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Szerinted az úgy megy a telefontársaságnál, hogy beadod nekik a mesét, hogy nem jól működik a telefon és szó nélkül kicserélik? Egyébként nincs ilyen lehetőség, hogy másik telefont kapj helyette, még ráfizetéssel sem.

2013. jan. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Arról ne is álmodj hogy kicserélik.Örülnek ha eladják.December 10-én vettem egy LG-T385. Olyan nagy elvárásaim vele szemben nem voltak. Már gyanús volt headset nincs hozzá. Az üzletben az eladó adott egy Nokia headset. Rádió rendesen ment, de a memóriakártyával szörnyű.

A hab a tortán másodpercenként szakította a vonalat.

Rám akarták kenni miattam van mert ez egy kiváló márka, nem tudtam beállítani.

Kíváncsi vagyok , mit művelnek volt már telefoncserém de nagyon nehezen cserélnek. Főleg más tipusra

2013. jan. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!