Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vettem telefont! HELP?

Most vettem telefont! HELP?

Figyelt kérdés
VETTEM Egy alcatel ot 995 öt ott nem birtuk kiprobálni a telenornál mert nem kapcsolt be levotl merülve az akksi. most töltöm vilog 1mp enként a telefon de bekapcsolásra nem reagál. Most mit csináljak vele?
2013. jan. 12. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon le van merülve az akku, emiatt nem engedi bekapcsolni a telefont az elektronika. Várj vele kb. fél órát és utána próbáld meg újra.
2013. jan. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi! ez normális h az akku ennyire levolna merülve?
2013. jan. 12. 17:36
 3/11 anonim ***** válasza:
lehet alcateléknél normális. nekem még nem volt ilyen
2013. jan. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
remélem hogy nincs baja...
2013. jan. 12. 17:42
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem igazán, mert 40%-os töltöttségi szinttel kerülnek forgalomba az akkuk a telóban is.

'év garid biztos van az akkudra, ha nem kapcsol be fél óra után sem, akkor tessék visszamenni, mert három napon belül kötelesek cserélni a telót.

2013. jan. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bocs, 1 évet akartam volna írni.

Bízzunk benne, csak lemerült.

2013. jan. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem normális, holnap vidd vissza!

Vagyis hétfőn.

Még ha időközben be is tudtad kapcsolni, 3 napon belül kötelesek kicserélni.

Amúgy meg egyáltalán miért hoztad el, ha már a boltban sem kapcsolt be?

A telefonok legalább félig vannak töltve vásárláskor, ott valami gubanc lesz vagy a telóval, vagy az akksival.

2013. jan. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nincs rendjén.. Hétfőn menj vissza az üzletbe, így mégis hogy adhatják el, hogy még ott csak be sem kapcsolták..
2013. jan. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Már bocs, de elvileg ha kiveszed az akksit és rárakod töltőre, akkor is be kéne, hogy kapcsoljon. Szóval az, hogy az akksi "nagyon le van merülve" eléggé okafogyott magyarázat. Vidd vissza 3 napon belül.
2013. jan. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Bekapcsolt! Most müködik rendesen, visszavigyem?
2013. jan. 12. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!