Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini szoftverfr...

Samsung Galaxy Mini szoftverfrissítés?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy Samsung Galaxy Minire nem jön ki a 4.1es szoftver. Ha ez Igaz tudnátok mondani valami jobb szoftvert a mostaninál,és nem is veszélyes? (T-mobile-os vagyok) És légyszives írjátok le ,hogy hogy kell feltelepíteni a szoftvert, és az adataim se vesszenek el. Vagy ha beviszem szervizbe ott tudnak rakni rá valami jobb szoftvert ami elbír jobb játékokat is?
2013. jan. 12. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán mi a mostani verzió rajta? Mert 2.3.6 az utolsó hivatalos frissítés rá. 4.1-et meg persze, hogy nem kap. Régi és elavult modell.

Főzött romot meg úgy nem fogsz tudni feltenni, hogy el ne vesszenek az adataid. Előbb azokat le kellene majd menteni.

2013. jan. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2.3.4.-es android van rajta. 2.3.6ot honnan szedted le?
2013. jan. 13. 10:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sehonnan. A samfirmware-ról le lehet szedni és odinnal feltenni vagy megpróbálod kiesnek keresztül frissíteni

Mondjuk túl sok mindennel úgy se több az a rendszer. A jobb játékok akkor se fognak elfutni rajta.

2013. jan. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!