Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone szakértők, lenne pár...

Iphone szakértők, lenne pár kérdésem!?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy Iphone 4s-t és olvastam, hogy ez még 2-3 évig támogatott lesz. De mit jelent ez tulajdonképpen?? Másik kérdésem: hogyan tudnám az aksi kapacitását növelni? Hallottam, hogy ha úgy állítom be, hogy az alkalmazásokat rendesen bezárja, akkor az jobb az aksi szempontjából mert nem lesznek futó alkalmazások a háttérben. Hol tudom ezt beállítani? Mennyi az élettartama ezeknek a telefonoknak kb? Előfordulhat, hogy 2-3 év múlva eldobhatom?? És még valami, ha tudtok ajánljatok nekem légyszi jó és hasznos app-eket, de ha lehet azt is írjátok mellé, hogy mit tud...köszi!

2013. jan. 12. 21:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A támogatás azt jelenti, hogy pl. megkapja a 2 év múlva megjelenő IOS 10 -et. Tehát folyamatosan érkeznek rá javítások, frissítések.
2013. jan. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Értem köszi.
2013. jan. 12. 21:53
 3/15 anonim ***** válasza:
igazából a legtöbb telefonra jellemző a 2-3 éves élettartam, meg van írva, hogy romoljon el. nekem i4-em van, és például nálam jelentkezett, hogy néha a home gomb nehezen reagál, mert beporosodik(állítólag), viszont 4s-nél már elvileg a gomb jobban le lett szigetelve, szóval nehezebben koszolódik. általában ami még használódik, az természetesen az akku. olyan 200-250 teljes töltés után csökken az üzemideje 10-15%-kal(ha jól emlékszek).
2013. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A támogatás azt jelenti, hogy az elkövetkező időszakban is fogja az apple frissíteni a szoftverét és alkalmazások is lesznek rá bőven. Nekem az iPhone 4S-em intenzív használat melett kb fél-egy napig bírja. A home gomb kétszeri megnyitásával kapsz egy listát a futó alkalmazásokról, ha hosszan rákattintasz valamelyikre, akkor be tudok őket zárni. Ezeken felűl kapcsold ki az automatikus időbeállítást és a helymeghatározást se engedélyezd az alkalmazásoknak. Természetesen az internetes alkalmazások, mint pl : viber, skype, facetime, imessage, messenger csökkentik az akku üzemidejét. Bármi kérdésed van írj pü.-t nyugodtan. :)
2013. jan. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Esetleg valaki tud jó kis app-okat a telefonra???
2013. jan. 13. 10:54
 6/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én is i4S-t használok ajánlom figyelmedbe a battery doctor nevű app-et ami figyeli a futó alkalmazásaidat és a cpu leterheltésgét megmondja mi van nyitva mit zárj be.Ha az aksi üzem idejét akarod növelni akkor a gps értesitések (push) és fényerő beállításoknál tudod kapcsolgatni én általában wifin vagyok ezért igy nincs szükségem GPSre akkor kapcsolombe ha uton vagyok igy növelve az aksi idejét.a Push rendszernél is érdemes beállitanod hogy melyik apptól fogadj pl facebook instagram email és még sok sok app ami megkérdezi kívánod e használni a push-t ezeket is kikapcsolom és általában éjjel berakom Air Plane módba (nem összekeverendő a Do Not Disturb rendszerrel) igy kimélem éjszaka. remélem segítettem. Szóval Battery Doctor mindenképpen ajánlom :)
2013. jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!! Letöltöm a doktorééét :)
2013. jan. 14. 09:23
 8/15 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit, hogy az értesítésket (push), hogyan tudom kikapcsolni? Az értesítési kp.-ot kapcsoljam ki egy az egyben vagy csak az üzeneteket?
2013. jan. 14. 09:35
 9/15 anonim ***** válasza:
Beállítások / Értesítések és ott kidobja az összes appet ami push-t kínál itt eldöntheted melyiket kapcsolod ki be ugytudom a facebook instagram foursquare viber szívják a legjobban én kikapcsolva tartom ezeket mivel azért ne szívja az akksimat mert a tóth feri lájkolt valamit érted :)
2013. jan. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ahamm, köszi! Minden lenyegeset kikapcsoltam, de az aksi így se nagyon bírja....pedig a battery doctort is letöltöttem....:(
2013. jan. 16. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!