Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s5620 Monte telefonomr...

Samsung s5620 Monte telefonomra (ami előfizetéses) most raktunk mobilinternetet. Jött egy sms melyben ez állt: Vodamail felhasználóneve: 707702168, jelszava:. Megnéztem hogy mi ez, és valami levelezőprogram. Mi lehet a baj? Többi lent.

Figyelt kérdés

És persze nem működött.Aztán néztem a vodafone honlapján, hátha írnak valamit.Találtam olyat hogy távbeállítás,ami azt jelenti hogy küldenek egy konfigurációs smst a telefonomra és ha azt megnyitom akkor automatikusan beállítódik minden.És láss csodát az internet wifi nélkül még mindig nem működik.Mikor belépek az internetbe egyből felugrik egy kis ablak és azt írja ki hogy váratlan hiba.

Remélem tudtok segíteni a válaszokat előre is köszi!


2013. jan. 13. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. jan. 14. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezért havonta 600 forintot fizetsz akkor is ha nem használod.
2013. jan. 14. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen tudom...azóta már kismilliószor próbálkoztam és semmi...
2013. jan. 30. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!