Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik szolgáltatónál kedvezőb...

Melyik szolgáltatónál kedvezőbb a külföldi hálózatba küldött sms díja? Valamelyiknél lehet erre csomagot aktiválni?

Figyelt kérdés
A külföldi sms-ek díját egyik szolgáltatónál sem találtam meg a weboldalukon, így nem tudhatom, hogy melyik a kedvezőbb. Több sms-t küldök külföldi hálózatba, ezért fontos lenne, hogy ne emelje meg a számlámat túlságosan.

2013. jan. 14. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Elnézést, hogy tkp. nem a kérdésre válaszolok, de...

- Önmagában az SMS díja külföldre nem elég a költségek összehasonlítására, mert lehet, hogy az Ön telefonszolgáltatási igénybevétele egy kedvező külföldi SMS díjnál kedvezőtlen összköltségű.

- Én a T-Mobil oldalát ismerem, ott ( [link] a főoldalon felül Tarifák-ra kattintva kiválasztható Havidíjas, illetve Dominó (ez a feltöltőkártyás) típus, azokon belül bármelyik csomag és ott a Részletek-re kattintva lejjebb van SMS küldés fejezet, annak alsó sorában Külföldi számra (összeg Ft-ban). Tehát van adat honlapon. (A többinél nem kereskedtem, azokat nem használom és nem ismerem.)

2013. jan. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Annyit pontosítanék a kérdésemen, hogy nem csak külföldi hálózatról van szó, hanem külföldi szolgáltatóról is. Tehát a szolgáltató is külföldi, ahová az sms-eket küldöm.
2013. jan. 14. 13:29
 3/3 Kemikália válasza:
Nagy általánosságban teljesen mindegy, hova küldöd az SMS-t, ugyanannyiba kerül. Két eltérés lehet, ha emeltdíjas számra küldesz, illetve külföldRŐL küldesz üzenetet, ezek magasabb díjúak. Összehasonlítás kedvéért, a német AldiTalk (E-PLus az üzemeltető) külföldRŐL küldött SMS-ei után 10 eurócentet számol fel.
2013. jan. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!