Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tesz kárt a Samsung...

Nem tesz kárt a Samsung fülhallgató a Blade 3-ban?

Figyelt kérdés
ZTE Blade 3-ba próbáltam Samsung fülhallgatót rakni, simán bele ment és a mobil is jelzi a tartozékot.Az miatt aggódok, hogy a telefont megzavarja hogy nem a zte van benne és tönkre teszi.Egyébként a hangzás a Samsungal isteni csak ez miatt erőltetem.Szerintetek?

2013. jan. 14. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
miért tenne kárt benne?
2013. jan. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi erővel nem lenne semmi értelme a 40ezres fülhallgatóknak, ha a telefonnal nem lenne kompatibilis.
2013. jan. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Engem régebben azzal ijesztegettek, hogy más töltőjét nehogy használjam mert elromlik a mobil stb aztán aggódok hátha..:D
2013. jan. 14. 19:45
 4/8 anonim ***** válasza:
A töltő az már más tészta de a fülhallgatóból mindegy milyet használsz hozzá.
2013. jan. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ma már a töltő is szinte mind1, mert az okostelefonokba általában ugyan az való
2013. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne próbáld a Note 2 töltőjét 1 másik készülékbe..
2013. jan. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
azért mondtam, h általában...
2013. jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem a töltőcsatlakozó végéről beszélek hanem az adapterről. Mielőtt bárki nem a telefonjához való hálózati adapterrel elkezdené tölteni a telefonját hasonlítsa össze azt az adapter a telefon eredeti adapterével nehogy miatta hazavágódjon a telefon.
2013. jan. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!