Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri 2013 nyarán egy Nokia...

Megéri 2013 nyarán egy Nokia Lumia 800 okostelefont venni?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a WP felület, de egy WP8-as teló nekem nagyon drága.. vagyis pl: Nokia Lumia 820... 7.8as frissítéssel meddig lehet ezzel a telefonnal elélni? hosszabb időre (min. 2évre) venném..

2013. jan. 14. 20:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%

Már most sem vennék.

Inkább már egy Androidos akkor.

2013. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
3 éves támogatottság van rajta, a rendszerhez a hardver böven elég, az alkalmazásokat is ezekhez irják,és ehhez jönnek a nokia egyéb szoftverei.. addigra meg mivel kijön a 620-as is , ami speciel wp8as teló,akkor már inkább azt vedd, de a 800as ára meg addigra olyan 40 körül lesz ,vagy annyi sem szerintem
2013. jan. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
7.8 után 18 hónap támogatást garantálnak még.Tehát te vásárlás után még egy évig kapsz frissítést kb.De!Addigra itt a lumia 620 wp8-al.Közép kategóriás Nokia,de az is lehet addigra lesz 720 is.Tehát közép kategóriában is lesz WP8!60.000 körül is.: [link] Mostanában jelenik meg,tehát a nyárig még csökkenhet is az ára.
2013. jan. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Második válaszolónak.3 ÉV,az sok.Itt van egy cikk,az alján írja a 18 hónapot a 7.8 frissítés után.: [link]
2013. jan. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
29%

Relatív, hogy megéri-e.

Családban van Lumia 800, néha szoktam nyomogatni, nekem ingyen sem kéne. Nagyon kötött, zárt rendszer, persze böngészni lehet rajta meg alap feladatokat elvégezni, de komolyabb dolgokra nem alkalmas, elég korlátolt rendszer.

WP7.8 sem fog ebben sokban segíteni, persze jobb lesz, de nekem akkor is kevés.

Viszont rokonomnak akié a telefon annak tökéletesen elég a tudása, gyorsnak gyors, nem akad, és végzi a dolgát.

2013. jan. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó.Milyen komoly műveletet nem lehet elvégezni a WP7-en?(Bocs,csak sok az androidista troll,azt egyből buknak lefelé ha konkrétumokról kérdezem)Ha a kalóz alkalmazásokra meg kalóz játékokra gondolsz,az igaz,de azon kívül nem értem.
2013. jan. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

Milyen komoly műveletet nem lehet elvégezni a WP7-en?


Mondjuk nem lehet ra masolni semmit sem Zune nelkul.

Nincs a bongeszojeben Flash.

Nem jatssza le az mkv-t.

Nem jatssza le a flac-ot.

Nem lehet bluetooth-on kuldeni fajlokat.

Nincs ra rendes hanghivasos Viber.


Es akkor meg nem is gondolkoztam sokat. Es mielott android trollnak neveznel, Lumia 820-am (is) van, hasznalom is nap mint nap.

2013. jan. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Oké látom nem vagy troll.:)De a Flash-t az iOS,és a 4.1-től az Android sem támogatja.Mégsem komolytalan rendszerek.Ez inkább egy mobiltrend.A videó formátumokhoz nem értek,azért ez nem olyan jaj de nélkülözhetetlen szerintem,mondjuk azt sem tudom mit takarnak ezek.BT adatküldés(ami Apple iOS-en szintén nincs)lesz a 7.8-al,legalábbis a Nokiákra biztos,azt a Nokia már bejelentette.Zune az sajnos marad,de az is inkább kellemetlen picit,sok köze nincs a "komolysághoz"(megint csak Apple iTunes dettó említeném)Na igen számomra ennek lenne értelme a 7.8-al,ha futna háttérben a Viber,Tango stb.,persze hívni most is lehet tökéletesen,csak ugye a bejövő....azért jó ha olyan ír aki nem csak vagdalkozik.:)Ja,kérdezőnek bocsánat hogy fórumot nyitottam.:)Be is fejeztem.
2013. jan. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Eloszor is en nem ugyan az vagyok akinek feltetted a kerdest, csak mind droid/wp felhasznalo gondoltam valaszolok, ha mar van relevans tapasztalatom. Az iOS-t kihagyhatjuk a jatekbol, sosem vennek iPhone-t. A Flash tamogatja a droid 4.1-tol, csak az apk-t az adobe oldalarol kell leszedni, a Play Store-ban nincs tobbe, nekem Note 2-n tokeletesen fut a Flash 4.1.2-vel, es Nexus 7-en is 4.2.1-el. A videoformatum pedig azert lenne fontos, mivel szinte minden anime mkv-ben van fent a neten, es hat konvertalgatni nincs nagyon kedvem. De nem fontos csak az mkv-t nezni, a WP a divx-et vagy xvid-et sem viszi, vagy pl. az avit. A sajat formatumat es az mp4-en kivul semmit nem jatszik le. A Zune zavaro, az iTunes szinten az lenne szamomra, de droidon nincs ilyen gond, nagyon orulok hogy a WP8-nal mar nem kell ezzel baromkodni. Es meg amit kihagytam, es fontos lenne, az a microSD tamogatasa. Ha az egnek ez a WP8-ban mar szinten megoldott. En a kerdezonek pedig Nokia Lumia 620-at javasolnek, ha mindenkeppen WP-t akar, nyarra lemegy az ara kb. 60-70e kornyekere.
2013. jan. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat! :D
2013. jan. 15. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!