Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom rootolni a...

Hogyan tudom rootolni a telóm? Alcatel OT-991

Figyelt kérdés

Rootolni szeretném a telefonom, mert a t-mobile rátelepített olyan alkalmazásokat, amelyeket az életbe nem fogok használni. Ezek miatt kib@szott lassú, és törölni se lehet..


És tényleg elveszik a gari ha rootolom?



2013. jan. 14. 23:55
 1/6 subaru88 válasza:
2013. jan. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
EL'ŐSZÖR IS TÖLDSD LE A. SUPERONECLICK PROGIT. (WINDOWSRA) AZTÀN CSATLAKOZTASD A GÉPHEZ A TELÓDAT TÖLTŐ MÓDBAN!! ÉS A PROGIBAN NYOMD MEG A ROOT GOMBOT KÉRI MAJD HOGY TÀMOGASD A CÉGET NÉMI PÉNZEL EZT ÉRTELEMSZERŰEN ÚGY CSINÀLD AHOGY AKAROD VIGYÀZZZ! A ROOTOLÀS GARI VESZTÉSSEL JÀR A PROGIT AZ XDA RÓL TUDID LESZEDNI NEKEM MŰKÖDIK GALAXY MINI
2013. jan. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor nem fogom rootolni mert 2013 decemberig van rá gari, meg nem is értek hozzá. de köszönöm :)
2013. jan. 16. 15:05
 4/6 P.jancsi válasza:
de a teljes körű garanci megszűnik vagy csak a szoftveres gari?
2013. ápr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

buták :D

a root NEM jár a garancia elvesztésével, az csak a rendszergazda jogosultság megszerzését jelenti!

adtam már szervizbe kijelzőhibás OT908-ast ami rootolva volt, semmilyen megjegyzést nem kaptam, csak egy új telefont (a kijelző nem volt javítható, olcsóbb volt nekik a teljes készülék csere)nem a root miatt cserélték :)


sok gyökér aki azzal riogat, h ugrik a garancia csak megtéveszti aki nem ért hozzá

2013. ápr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Így van. Nem jár garancia vesztéssel, de ne fejeltsük el, hogy a proci húzható így. És itt van a bökkenő, hogy túl tudod hajtani a hardvert ami esetleg fizikai kárásodást okoz.

Szerencsét volt hogy nem kötekedtek.

2014. okt. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!