Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung SIII vagy Iphone 5?

Samsung SIII vagy Iphone 5?

Figyelt kérdés
Most készülök telefont venni és nem tudok a kettő közül dönteni, esetleg van ezeknél jobb?

#iPhone 5 #samsung SIII
2013. jan. 16. 00:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
egyik se, mind2 felesleges pénzkidobás. amire te max kihasználnál egy telefont, az kb kijön max 100-120ezerből. afelett már csak azt fizeted meg, ami vagy a márka, vagy az a plusz erő, amit sose hasznosítassz.
2013. jan. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Crisopher ***** válasza:
45%
Samsung.
2013. jan. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
Xperia P vagy Xperia U
2013. jan. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
Galaxy SIII.:)Jobb és olcsóbb mint az iPhone 5.
2013. jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Multigod97 ***** válasza:
Ez attól függ mire kell. Am sztem az iPhone tetszetősebb
2013. jan. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Crisopher ***** válasza:
Na, az Iphone-osok jól lehúztak... Erre mondok valamit, aztán vagy elhiszitek vagy nem. Egyik haveromnak Iphone4-e van, és ő nagy Iphone-os, más telefont nem is szeret, leszólta az összes Androidot. De most, hogy látta az Iphone 5-öt, meg a Samsung Galaxy SIII-at, azt mondta, inkább venne Samsungot, mint az Iphone-t. És a Samsungnak sokkal szebb a formája, igényesebb. Én amúgy Androidos vagyok, de a mostani telómat ha lecserélném, Samsungra cserélném, pedig az Iphone 4S-et nagyon akartam annak idején, csak keret nem volt rá. De én a Samsungra szavazok.
2013. jan. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
69%
samsung galaxy s3 at vegyél sztem .sokkal jobb mint az iphone 5. ja és az iphone 5 nagyon karcérzékeny és mamár az ember elvárja hogy ne karcolodjon egy 240.000 res telefon. plusz az s3 árba is jobb
2013. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Multigod97 ***** válasza:
37%

1. Mi az, hogy sokkal jobb? :D egyszerően ilyet nem mondunk, mert ha ilyen egyszerű lenne, nem lenne ez a kérdés

2. 'csak' 200ezer

3. nem tűnik úgy, hogy karcolódik: http://www.youtube.com/watch?v=k2BxL0nRDlY

2013. jan. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
hát baszod már bocs de mi az hogy elkell várni hogy ne karcolódjon ez olyan mintha vennél egy jaguár mert az prémium de az Ikarus azt is kettészedi és mennyek be a márkakereskedésbe reklamálni hogy dehát ez prémium. gyerekek minden karcolodik de ezért vannak rá a védőfoliák meg a tokok a samsungon max azért nem látod mert szaros műanyagból van a hátlapja ugyanannyiért lecserélheted mint amennyiért veszel foliát vagy bumpert. Iphonet vegyél... ha hosszabb távra gondolkodsz
2013. jan. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Ha van pénzed iphone 5
2013. febr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!