Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows phonet megéri venni?...

Frosty002210 kérdése:

Windows phonet megéri venni? Ha igen milyen jó játékok vannak rá?

Figyelt kérdés

Ahogyan olvastam elvileg a wp nem akad. Ez tényleg így van? Ha igen ilyet milyet érdemes venni(nem túl drágán)?

És ha már ezeket megkérdeztem , megkérdezem azt is ,hogy van-e rá jó focis játék?(pes, fifa, vagy ilyesmi)

A válaszokat köszönöm:-) :-)



2013. jan. 16. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon társasági ember vagy akkor teljesen ajánlom. Igen elég jól optimalizálják a rendszert és elég kemény hardvereket szoktak beléjük rakni,de pont emiatt az áruk nagy lesz. Szerintem a nokiák jól néznek ki és jók is (45.000 a legolcsóbb nokia a t-mobile-nál). Mindent le lehet rájuk tölteni mert ami van az androidon annak kb 3/4 ének wp-s megfelelője is van ezekre (vagyis nem egy focis játékot le tudsz tölteni) :)
2013. jan. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi:-)
2013. jan. 16. 21:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a 800-ast ajánlanám.

Nem túl drága már, és nagyon gyors, gyönyörű kijelzővel, akadásmentes, nem fagy, és valóban elég sok ingyenes játék, alkalmazás van hozzá./pou még nincs.:)/

2013. jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem pou nem kell, de focis játék igen, amiből nincs jó(vagy ha van pls irjátok le)Szoval ha nincs rá jó focis játék amivel el tudom üttni az időt, akkor nem kell wp-s telo(tudom hülyeség, de focimániás vagyok:-) )
2013. jan. 16. 22:42
 5/7 anonim ***** válasza:

real football van rá igaz fizetős de netről biztos letudod tölteni , szerintem jó játék bár androidon ha elfogy az energiád várni kell hogy feltöltődjön , nemtudom wp-n is ilyen.

[link]

2013. jan. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pes2012-t leszedtem még régebben.Demó változatban Barca VS Real meccset játszhatsz.Érintőképernyőn ott a virtuális gombok,grafika jó.Ha jól emlékszem 1000ft körül volt a teljes verzió.(Bár érdekes most nem találom a netes marketten,de nem hiszem hogy leszedték,miért tették volna)Nekem WP7-em van,de szerintem már most WP8-at vegyél.Jönnek a középkategóriás WP8-ak amik alig drágábbak a 800-nál,persze ha megérkeznek lehet még lejjebb nyomják az árát a 800-nak. [link]
2013. jan. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De, pedig nincs a marketen :-(
2013. jan. 17. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!