Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ipad 2 mennyire számít elavult...

Ipad 2 mennyire számít elavultnak?

Figyelt kérdés
Vagy ha még annyira nem az, mennyi ideje van?

2013. jan. 16. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Most már van sokkal jobb 3 valamint mini is de már készül a 4 is szóval már nem mai ,de attól még teljesen használható.
2013. jan. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Elavultnak számít mert van ennél sokkal jobb táblagép is.

Ha az Apple-t nézzük akkor ott a 3 és a mini.

Ha a többi márkát akkor kb 50.000ért már az ipad 2nél jobbat kapsz. Az ipad 2 meg kb 90.000ft most.


Egyébként használható kis gép. Netezésre, zenehallgatásra nagyon jó.

2013. jan. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem elavult. Oké, hogy adtak ki iPad 3-4-et is, viszont ott az iPad mini is, ami ugyanaz az hardverrel van felszerelve, mint az ipad 2. Én inkább azt venném meg, mint 1 iPad mini-t.
2013. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is ipad2-öm van, és nekem teljesen megfelel. Az új készülékek elvileg gyorsabbak, jobb kamerajuk van, szebb kijelzőjüek, de ezeket leszámitva mégsem érzem hogy váltani kéne. Ha esetleg a következőben több ujdonság lesz akkor tuti váltok, és ez igaz a iphonera is.
2013. jan. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Osynho ***** válasza:
Volt a kezemben Ipad 2 és Mini is, de én utóbbit venném. Könnyebb tartani, kompaktabb, szerintem nagyon jó a design (alig van káva a kijelző mellett). Az ipad 2-nek pixeles a kijelzőre (legalábbis engem zavar). 9,7"-ra kevés az 1024x768. 8"-ra korrekt, ezért is tetszik a mini. Persze sokallom az árát. :)
2013. jan. 17. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Annyira nem számít elavultnak és meg valószínűleg egy ideig nem is fog, ugyanis kiadták az iPad minit ami ugyanazzal a hardverral van felszerelve mint az iPad 2.


2-es: Az egy dolog hogy hardverügyileg megegyezik esetleg jobb, de közel sem olyan gyors mint egy iPad2, egy olyan kategóriás táblagép még az 1-nél sem gyorsabb.

2013. jan. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Multigod97 ***** válasza:
Előző: ment a zöld kéz. Am nekem iPad 2-m van és az igazat megvallva nem cserélném le négyesre, mivel az nehezebb vastagabb és jobban melegszik. És nekem nagyon fontosan, hogy ne melegedjen és nem zsibbadjon el a kezem, mivel sokat játszom rajta (Fifa 13, MC4 és N.O.V.A 3 stb.). Amúgy játékra teljesen alkalmas, nem fagy, nem laggol. Am van a családunkban iPad 4 és igen, van különbség köztük, de nem akkora, hogy azt monmdjam, hogy az iPad 2 elavult.
2013. jan. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Multigod97 ***** válasza:
Am meg látom sokan nincsenek tisztában vele: a legújabb 9.7"-os tabletje az Apple-nek az az iPad 4
2013. jan. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kamera és a kijelző nem az igazi, de egyébként semmivel sem gyengébb. Azt mondják, hogy nem olyan gyors, de nem értem, hogy lehet valami ennél gyorsabb.
2013. jan. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#1 nagy szakértő lehet, ha már tudni véli, hogy "készül a 4" ... mivel már rég kijött, és kapható bárhol! :) Különben a mini ugyanaz, csak kisebb, és mégis vadiúj. Szóval Apple még nyilván nem temeti ezt a hardvert, hisz újonnan kihozott termékbe betette. A 3-4 miatt legalább olcsóbb lesz a használt, tökéletes iPad 2.

Persze mindez semmit nem jelent, ha az igényeidnek nem felel meg. Ha megfelel, akkor viszont ne foglalkozz vele, ki mit mond itt... (mi nem tudjuk, mi jó neked, mi nem)

2013. jan. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!