Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia c5-00 5MP telepítési...

Nokia c5-00 5MP telepítési gondok?!

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Vettem egy c5-ös nokiát, szedtem le egy pc suitot, keresgéltem alkalmazásokat,témákat stb.. A probléma ott kezdődik, hogy nem tudom őket feltelepíteni, mert tanúsítványt akar ellenőrizni, pedig beállítottam, hogy elfogadja őket. Nem lehet valahogy kijátszani ezt a tanúsítvány ellenőrzést ? A másik pedig az, hogy ha már mindenféleképpen tanúsítványt akar ellenőrizni, ahhoz kéne internet is. Jelenleg nincs semmilyen csomagom, és azon agyaltam, hogy nem-e lehet gépről netezni telefonon.. Pc suitban csak ellenkezője van, hogy gépen telefonról. Erre esetleg nincs valakinek valamilyen ötlete ? A válaszokat előre is köszönöm ! :)

2013. jan. 16. 21:50
 1/1 A kérdező kommentje:
Már megoldottam..
2013. febr. 2. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!