Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha letöltöm az opera mini-t,...

Ha letöltöm az opera mini-t, akkor is ingyenes lesz a net?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy nem androidos telefonom. (lg gm360)

Olvastam, hogy az m.opera.com ról ingyenesen letölthetem az opera 7 et.

Kötni fogok még ma, 500mb-os netet a telefonomra.

Nah és ha letöltöm az operát, és azt használom akkor is ugyan olyan lesz a net? Szóval nem szívja vagy valami?

Egyáltalán nem androidos telefonom fut az opera??

Van beépített böngészője. De ha az operából fogok böngészi, akkor sem fogja jobban szívni??



2013. jan. 16. 23:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Opera minivel kevesebb adatforgalmat fog generálni, de az 500 megád úgyanúgy fogyasztani fogja.
2013. jan. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értem. Szóval akkor tényleg ingyen letölthetem. És ez nem androidos telefonon is működik? Mármint az opera mini..
2013. jan. 16. 23:26
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Hát ingyen, ingyen, de azt is az 500 megádból vonja le. Ha egyszer felajánlotta a telefonod, értelemszerűen működni is fog rajta.
2013. jan. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Működik, van Java-s verziója. Amúgy jobb az Opera, mint a beépített, mert kevesebb adatforgalmat generál és gyorsabb is. Mennyi az 500 megás net?
2013. jan. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem ajánlotta fel. Itt neten olvastam hogy le lehet telefonra tölteni.

[link]

[link]

2013. jan. 16. 23:31
 6/13 anonim ***** válasza:
Ott kell, hogy legyen. Anno én is onnan szedtem le javas telómra.
2013. jan. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%

Istenem hogy lehet vki ennyire sötét....

Na jó, megpróbálom elmagyarázni.

Wifi nincs tehát az ingyenes netezés kizárva.Sztem 500 megás net felesleges még 100 mb is bõven elég, egy ilyen telón te nem fogod még ezt sem mind elhasználni. Tudtom szerint a teló nem 3G-s ezért be kell érned az Edge-el; hogy te is értsd: nagyon lassú lesz a net, még ha lenne is 3g ez a teló nem netezésre való, a gyenge "hardver" miatt is lassú lenne. Az opera egy böngészô és pont úgy működik mint a gépen tehát nem határozza meg a böngészô hogy mennyit fizetsz. Használhatod a beépítettet is, édesmind1, az operát azért ajánlják mert gyorsabb és könnyebben kezelhetô. Az opera mini bármilyen java kompatbilis telón működik, elvileg a te telódon is müködnie kellene de majd meglátod. Azt elôre elárulom hogy ezen a telón nem lesz nagy élmény a netezés, ez nem arra való. Ha még van kérdésed itt felteheted, ha tudok válaszolok, ha valamit nem értettél, kérdezz.

2013. jan. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

És szerinted miért sok az 500mb-net? :)

Azért, mert nem mostani a telóm attól még nem fogom kidobni.

Miért lenne sok?? Bőven lehet rajta google-zni.. Akkor pedig elfogy nem??

Vagy mit gondolsz, hogy lassú lesz nagyon?

2013. jan. 16. 23:50
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Pont nem, az opera mini másképp működik. A saját szerverén kisebb méretre konvertálja a képeket, és neked már csak azt kell letöltened - vagy ki is kapcsolhatod a képek betöltését. Olyan oldalakon, ahol sok kép van, tizede adatforgalommal megúszhatod képek nélkül...
2013. jan. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem, az a probléma, hogy az 500 mega k.urvasok, felesleges pénzkidobás. Ha ésszel használod, még egy androidos telefonra is bőven elég 100 mega.
2013. jan. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!