Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ha szeretnék egy...

Szerintetek ha szeretnék egy új telefont legfőképpen játék céljából, akkor milyet tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
A sony-k, meg a samsungok nem tetszenek, és fontos, hogy ingyenesek legyenek a játékok! ost egy Nokia 5230-am van, amin még a Bubble Blast is akad. Olyan játékokra gondoltam, mint pl. minecraft mobilos verzió, boost2, bubble blast, fruit ninja, meg van még 2-3, amiknek nem tudom a nevét(az egyikben egy dinót kell megfürdetni, egy másikban meg kockákat kell összekötni, afféle logikai játék). Árral kapcsolatban meg nincs ötletem, hogy mennyiért érné meg venni. Ja és szeretnék viszonylag nagy, de nem túl nagy képernyős telefont, a játékok miatt. Vagy talán jobban járnék egy tablettal? Nincs ötletem. Ja és T-Mobilos vagyok.

2013. jan. 17. 16:55
1 2
 1/12 Jófej:D ***** válasza:

Hát szerintem egy androidos jobb lenne mert arra sok játék van. Úgyhogy

Nokiát ne. Mennyi a max ár?

2013. jan. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nincs ötletem. Meg úgyis ha szeretnék egy telefont, akkor szólok Anyámnak, és eldönti, hogy kapok egy vagy sem...... De nem szeretnék túl drágát!
2013. jan. 17. 17:21
 3/12 anonim ***** válasza:
HTC Desire C?
2013. jan. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Néztem róla tesztet, a kijelzője nem a legnagyobb, ami a játékoknál rossz sajnos. Plusz 2-t megnéztem, a játékokról egyiknél sem ír. Meg megszeretném várni, hogy mások esetleg mit ajánlanak!
2013. jan. 18. 15:32
 5/12 Jófej:D ***** válasza:
Esetleg samsung galxy s advance? Azt tudom hogy fruit ninja boost2 és minecraft megy rajta. (Hibátlanul, semmi akadással)
2013. jan. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Jófej:D ***** válasza:
Bár ez drágább a htc-nél.
2013. jan. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A tesztek alapján picit régebbi android van benne, ami aggaszt egy picit. De ez jobban tetszik, mint a HTC egy picivel.
2013. jan. 18. 23:27
 8/12 A kérdező kommentje:
Nézegettem teszteket, és a htc one s tetszik nagyon, csak én T-Mobilos vagyok, és ott már elvileg nem lehet rendelni... De ez már egyéni probléma. Erről mi a véleményetek?
2013. jan. 18. 23:43
 9/12 Jófej:D ***** válasza:

Samsungra ha jól tudom kifog jönni a jelly bean.

Ez megint drágább. Ezért lenne jó tudni hogy mennyi a max ár. A leírása alapján jobb mint a samsung. Hátránya hogy nem bővíthető a memória.

2013. jan. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A htc-nek sem, amit utoljára írtam. De szerintem végül mégsem ilyenem lesz, mert Anya azt mondta, hogy legközelebb karácsonykor kaphatok új telefont, de azt is mondta, hogy aranykártyája van, tehát hogy olcsóbban tud majd venni. Ettől függetlenül szerintem befogok én is szállni a szebpénzeből, szóval szerintem nem akkora probléma az ár.
2013. jan. 19. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!