Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bizonyos blackbarry-k között...

Bizonyos blackbarry-k között mi különbség van? Azon kívül h iknek több ideig bírja a batri a másiknak pedig kevesebb ideig? Értelmes válaszokat kérnék . Mert ahogy láttam az összes ugyan úgy néz ki

Figyelt kérdés

2013. jan. 17. 18:52
 1/1 anonim válasza:

Ha nagyon kötekedni akarnék, nem mindegyik néz ki ugyan úgy, csak első ránézésre, pedig igen nagy különbségek vannak. :)) A régebbi fajtáknál, görgő van(borzalmas macerás, véletlen vizes kézzel, vagy izzadt kézzel nyúlsz hozzá nem fog működni kb 2 hétig,pedig csak azzal tudod irányítani) az utána lévő szériában már másfajta görgő van(talán nem annyira macerás a használata), illetve az újjabbaknál már sima irányító gomb.(Legkényelmesebb)

A kverti billzetről ne is beszéljünk, minél újabb annál kényelmesebb vele gépelni, nagyobbak a gombok. A legújabb már nem csak kverti billzetes, hanem érintőképernyővel is rendelkezik.. Ennyit a külsőről.


Nyilván okosabbak is az újabbak, jobban futnak rajta az alkalmazások, több fajta alkalmazást tudsz használni, mint a régebbi szériákon. Régebbi fajták már nem igen szeretik a mostani alkalmazásokat (bár a 'legmenőbb' alkalmazást nem tudod leszedni egyikre sem,mert 'még' nem adták ki Blackberryre, kétlem nemis fogják... gondolok itt az instagrammra,skypera, vagy egy NORMÁLIS viberre..)


Nem tudom mennyit segítettem, nem vagyok egy nagy telefon guru, elég laikus lány vagyok, ezt csak tapasztalatból írtam, mert már volt egy jó pár blackberrym, régebbiektől kezdve, egészen a mostani 9900 Bold-ig:) Remélem vamennyire tudtam segíteni..

2013. jan. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!