Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok PC-ről androidos...

Hogyan tudok PC-ről androidos telefonra alkalmazásokat telepíteni?

Figyelt kérdés
Van egy sony xperia sola telóm , android 4.0 OS-sel , és gépről szeretnék rárakni pár app-ot , mert eddig nem jutottam még wifi közelébe. Az alkalmazásokat már le tudtam szedni hálistennek torrent oldalról , tehát , már csak rá kéne valahogy varázsolni a kütyüre. Már próbáltam rárakni , de de a telefonon sehol se találom meg őket , pedig a gép rámásolta. Lehet a fájlkezelő nem tudja kezelni , mert alapból egy alap fájlkezelő van rajta (office suite) és lehet emiatt nem megy? De ha rárakok egy másik fájlkezelőt , akkor azt se tudom majd semmivel megnyitni? :S Ez az első "okos" telefonom , de őszintén szólva kicsit kezdek besokalni tőle. Konkrétan így nem ér semmit az egész , mert nincs rajta egy rendes számológép , a navigációt se tudtam eddig használni meg még egy csomó minden. Kicsit idegesítő,hogy olyan alap dolgok okoznak problémát , amit már egy 10 évvel ezelőtti telefon is tudott kezelni.. Nah de nem ez a lényeg , hanem hogy hogyan oldjam , meg ezt a problémát , hogy alkalmazásokat másolhassak rá gépről ?

2013. jan. 19. 11:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

az office suite nem fálj kezelő.

engedélyezd a külső forrásokat így nem csak a marketről enged telepíteni.

[link]

ezzel a számítógépedről is tudsz telepíteni a telcsire.

tölts le egy normális fálj kezelőt is pl total c., astro stb...

2013. jan. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A PC-n az alap rendszer sincs tele mindenféle alkalmazásokkal, programokkal. Szépen rá kell rakosgatni, ami tetszik. Ez van az Androiddal is. v

Van egy alap és neked meg lehetőséged a Playról olyan alkalmazásokat leszedni, ami megfelel.

2013. jan. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Csak nekem nincs internet előfizetésem telefonra , és nem is tervezem,hogy lesz ingyen wifi meg nincs mindenhol. Persze,hogy nincs tele a PC mindennel , de szerintem egy normális számológép alap lenne , meg egy fájkezelő , ha az már úgyis kell mindenhez. Nem mindenféle hülye játékra gondolok itt , mert az tényleg nem szükséges rá alapból , de ilyen alapvető dolgok szerintem elvárhatóak lennének..

Az elsőnek köszi a választ !

2013. jan. 19. 12:08
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Ki mit tart normálisnak. Pont ezért alapból egy egyszerűt tesznek be. Aztán ki-ki a maga szája íze szerintit rárakhatja.

Nagyon sokszor nekem pl kényelmesebb a PC-ről használni a Playt. Ami kell , lementem és Blun átküldöm a telómra, majd telepítem.

2013. jan. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem tudtam rárakni még eddig semmit gépről , az alaklmazás meg van gépen , de innentől kezdve nem világos , hogy egyáltalán melyik programmal másoljam fel rá , ezzel az android commanderrel vagy elég ha sony companion fájkezelővel , egyáltalán melyik mappába kell rakni , hogy meg is találjam , meg ha ráraktam mivel tudom megkereseni/feltelepíteni , mert ugye írjátok h nincs alapból rajta semmi fájkezelő :S Akinek van állandó internet kapcsolata meg már benne van annak biztos igen egyszerű , de így az az igazság h szerintem elég szo**s
2013. jan. 19. 12:37
 6/13 anonim ***** válasza:
2013. jan. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az android commander feltelepít a telefonra az alkalmazást. Nem kell sehová másolni a gépről telepíti a telcsire.

Írtam fálj kezelőt. Tölsd le valamelyiket és azt is tedd fel a commanderrel a telcsire és után már tudsz a telefonon is keresni indítani alkalmazást.

De előtte klikk a beállítások-biztosnság ->ismeretlem forrásokra mert semmit nem tudsz e nélkül csinálni.

2013. jan. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Wááoo sikerült , köszönöm !! Sikerült megcsinálni , az ismeretlen források nem volt bepipálva.. Nagyon köszi ! :D
2013. jan. 19. 13:40
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyszerű vagyok, akár egy barlangrajz...ezért nem értem miért ragaszkodsz görcsösen a pc hez, miért ellenzed a wifit?
2013. jan. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Persze,mert ingyen wifi-t minden utcasarkon találni , azért meg nem fogok fél órát buszozni h ezért bemenjek a városba , ahol van. Gépről kiválóan működik , már több mindent raktam rá , a hasznos válaszolónak még1x kösz! :)
2013. jan. 21. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!