Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Piactér hiba, Nokia Lumia...

Piactér hiba, Nokia Lumia 610. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
A piactérre belépve csak a Piactér frissítése alkalmazás érhető el, de telepítés után is változatlan a helyzet. Nem tudom használni a piacteret. Volt valakinek hasonló gondja? Hogyan lehet megoldani?

2013. jan. 19. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Gondolom a Zune-on van ez a hiba.Na ott már nincs market.Innen szedhetsz le Pc-n keresztül(a zune legyen megnyitva a tálcán): [link]

Zune-on már egy ideje nincs market.Vagy a telefonnal van baj?

2013. jan. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A telefonról szoktam használni a piacteret, wifi-vel. De ott nem működik.
2013. jan. 19. 23:12
 3/10 A kérdező kommentje:

[link]


itt látszik a kommentekben, hogy másoknak sem sikerül.

hiába frissítek, a játékoknál is, nem jó

2013. jan. 19. 23:21
 4/10 A kérdező kommentje:
nem most jelentkezett a hiba, már több mint egy hónapja
2013. jan. 19. 23:29
 5/10 A kérdező kommentje:
Így belegondolva talán az lehet a baj, hogy akkor még nem volt 7.5 verzióra frissítve a telefon, most meg már késő, mert a frissítés nem elérhető. Lehetséges ez? Mit tehetek ebben az esetben?
2013. jan. 19. 23:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát lehet.Bár ha most vesz valaki WP7 telefont,annak is kiírja,hogy frissítsen.Mert ugye gyárilag a Mangó van rajta,úgy tavaly nyáron jött a Tangó frissítés.Ismerős úgy egy hónapja vett Lumia 800-at,egyből jelzett a Zune hogy frissítsen Tangóra.Tehát a Nokia szerverén fent kell lennie,pláne hogy a 610 később jelent meg.Telefont dugd a gépre,Zune,beállítások,Telefon,Frissítés.Néha manuál kell a frissítést lekérni.Azt írja,hogy "nem szükséges a telefon szoftvert frissíteni"?Vagy mit ír?(Bocs ha egyértelmű dolgokat javaslok,nem tudom mennyire értesz hozzá,csak segíteni próbálok)Esetleg egy gyári visszaállítás is segíthet.Ha nem akarja a jót,vidd be ahol vetted,ott azt hiszem közvetlen a Nokia szerveréről van lehetőség frissíteni,de valamit úgyis csinálnak.Olyan nincs hogy lekésted a frissítést.Samsung Omnia7-et is lehet venni még neten,ami két éves WP7-es.Még Mangó sincs rajta,gyárilag valószínű a 7.0 van.Azt benyomja az emberke a Zune-t,és frissíti az azóta Omniára kiadott összes 7.X-et.Sajnálom ha nem tudtam segíteni.
2013. jan. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amúgy nem is értem,nekem 710-esem van,semmi ilyen piactér frissítést nem csináltam,legalábbis nem emlékszek rá.(egy éve meg van már)Májusban jött valami javítás Mangóra,aztán Juli körül a Tangó,a piactér csempe jelez,hogy egy alkalmazást,játékot frissíteni kell,akkor nyomok egy "oké-t",azt pont.Minden működik.Tehát nem tudom ez mi a nyavaja lehet.Ha valaki többet tud erről az írja már meg!Biztos nem csak én olvasom ezt a kérdést!
2013. jan. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Zune-al kb a hónap elején frissítettem, azóta azt írja, hogy nem kell. Majd próbálkozok még valahogy aztán max beviszem oda ahol vettem, hogy nézzék meg.
2013. jan. 20. 13:50
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem a telefon szoftver frissítéssel volt gond, csak a piactér nem jó, azt kellene/ kellett volna frissíteni. Nem ad be semmit, csak hogy frissítsem, az meg nem segít.
2013. jan. 20. 13:58
 10/10 anonim válasza:
sikerült megoldani a problémát?Mert ha igen,azt szeretne megtudni,hogy sikerüt.Nálam most merült fel ez a probléma,szervizben volt a telefonom,és újrarakták.Azzóta nem működik a piactér.Minden frissités megvolt,de nem jó.Ráadásul,mivel ugye újrarakták,semmi nincs rajta.Ez kiborító,mivel nem azért van okostelefonom,hogy olyan dolgokra használjam amit egy öreg nokiával is meg tudok tenni.Ha nem tudtok segíteni,akkor visszaviszem a szervizbe...de reménykedem,hogy valaki mégis tud,mivel nem akarom hogy megint hetekig telefon nélkül maradjak.A telefon több mint egy éves..eddig nem volt ezzel gond,ott cseszhettek el valamit.
2014. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!