Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik rom hozza ki a legtöbbe...

Melyik rom hozza ki a legtöbbet a telefonból?

Figyelt kérdés
Xperia X8as készülékemet rootoltam és tettem fel rá más romot ami nem rossz, de engem nem is a kinézet érdekel inkább az hogy minél tovább birja az aksija. Jelenlegi rommal meg vagyok elégedve mert szép csak hát nagyon gyorsan merül a telefon, tehát le van zárva a billentyűzárral és üresjáratban 1 óra alatt 10%ot merül. Ez nem a legjobb. Esetleg ha megkérhetnélek titeket a romnak a linkjét is küldjétek el. A Gingerdx v29-et nem tudtam feltenni mert bármennyiszor próbáltam is meg mindig lefagyott a Sony feliratnál és SEUS, kiprónáltam a shakira verziót is meg a többit is sajnos az nem jött össze.

2013. jan. 19. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Cyanogenmod az egyik legjobb az összes készülékre.

CM7 biztos vagyok van arra is, rakd rá, aksija is valószínűleg jobban bírja.

2013. jan. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!