Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért indulnak újra a programo...

Miért indulnak újra a programok percenként, mikor nekem nincs is rá szükségem? Nem lehetett volna úgy megcsinálni az androidot, hogy magam válasszam ki azt amit futtatni szeretnék?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
vannak task manager alkalmazások amivel egy szintig szabályozhatod a futó folyamatokat.
2013. jan. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A droid szabályozza magának hogy minek kell futni és minek nem. Hiába van benne a kezelőben, attól még nem biztos hogy dolgozik a háttérben.

Ezért is feleslegesek, sőt, az aksi szempontjából károsak a task managerek is.

Sajna sokan még mindig azt hiszik hogy valaki otthon összedob egy programot, attól jobb lesz egy rendszer amit egy komoly szakembergárda alkot meg hónapok alatt.

2013. jan. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De én tudom például, hogy nem kell a facebook a telefonomra. Ne mondja már meg nekem az android!
2013. jan. 19. 20:31
 4/7 anonim ***** válasza:

A programokat csak rootolva tudod leszedni.

Érdemes is, gyorsabb lesz.


Sajna gyárilag bele kell tenni mindegyikbe, a kicsik 90%-a a f@szbukon él :-)

2013. jan. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A rootolással viszont megszűnik a garancia. :-(
2013. jan. 20. 09:37
 6/7 anonim ***** válasza:
a rootolást ellehet tüntetni nyomnélkül
2013. jan. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rootolástól nem szűnik a garancia. Visszateszed a gyárit és nyoma sem marad.
2013. jan. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!