Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem meg?

Melyiket vegyem meg?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy Y

Telenor one touch c

Huawei Ascend Y200

Samsung Galaxy Ace


A Huaweitől és a Telenorostól kicsit félek. A két Samsung között pedig nem tudom mi a különbség. De ahogy néztem jobb az Y csak a kamerája rosszabb mint az Acenek.


A meggyőző érveknek is örülnék! :)

(Ennél többet pedig nem szeretnék rájuk szánni, és csak ezek vannak az akcióban.)



2013. jan. 19. 23:34
 1/9 Mr.Kütyü ***** válasza:
51%
ezek közül y éri meg a legjobban... De ace árából vegyél sony xperia u/sola-t, magasan verne mindent.
2013. jan. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát gondolkodtam azokon is, de ez a 30-40-es kategória. Az Ace pedig most 15 ezer.
2013. jan. 19. 23:43
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Inkább gyűjtsd még a pénzed és ne egy két éves szart akarj megvenni.

Xperia tipo pl nem is drága és messze jobb az általad felsoroltaktól.Minden téren.

Én azt javaslom inkább gyűjtögesd még a pénzed, és minimum egy tipo.

2013. jan. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Az 1.eshez hozzáfűzném hogy ezek közül egyikse jobb a másiknál, sz@rok mind. Inkâbb még gyűjts és vegyél jobbaz mert ezek a jelnleg kap6ó legrosazabb telók.
2013. jan. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Pont a Samsungok a legszarabbak ezek közül, a másik kettő egy fokkal jobb. De tegyél még hozzá kicsit és Blade III-at vagy OT-995-öt vegyél.
2013. jan. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Mindenjik nagyon sz@r. Nem is kell gyűjtened, hanem 30000-ért vegyél egy xperia tipo-t. Fényévekkel veri az összeset, amit felsoroltál.
2013. jan. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
39%
Ezek a telefonok szerintem jók,nekem ezek közül a telenor one tuch c van meg,és elég jó,vannak apró hibák benne,de elviselhetőek. :)) Bár ezek közül a legjobb az Ace,én azt ajánlom.
2013. jan. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsót hagyd figyelmen kívül, orbitális fasságokat beszél.
2013. jan. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem Huawei Ascend Y200-asom van, szerintem tökéletes! Semmi baj nincs vele, csak ésszel kell használni, és nem rátelepíteni minden hülyeséget.
2013. jan. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!