Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi idő után kérhetek új...

Mennyi idő után kérhetek új telefont?

Figyelt kérdés
Egy Samsung Galaxy y om van most volt szervízbe mert egyes hanghatások nem működtek csináltak rajta egy szoftver frissítést két hét után örültem , hogy végre vissza kaptam és lám nem jó a wifi észlelni észleli a jeleket de nem csatlakozik, most megint várhatok két hetet? mennyi szervíz után kérhetek egy újat?
2013. jan. 20. 09:44
 1/3 anonim válasza:
Vodás vagyok, nekem kétszer kellett visszavinni egy telefont (alsó kategóriás) szervizelni, másodszorra szó nélkül kicserélték, mert gondolom vagy nem tudták megjavítani, vagy nem volt érdemes szórakozni vele. De nem okostelefon volt, vidd vissza és kérdezz rá az üzletben.
2013. jan. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szar az ha az ember kiad annyi pénzt utánna meg egy nagy rakás sz@rt kap érte,cseréljék ki egy újra,ne javítgassák!A gyár meg figyeljen oda hogy mit gyárt le!
2013. jan. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kíváncsi leszek holnap mit mondanak rá. Inkább egyből a samsung szervízbe viszem be hátha megtudják csinálni és nem kell elküldeni , de legjobb lenne ha egy újat kapnák mert nincs fél éves a telefon!!! Nem a legcsúcsabb készülék de nekem bőven elég amit tud viszont 25 000 Ft nem apró pénz még így se nekem azért. Köszi!!!
2013. jan. 20. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!