Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi okozhatja a Samsung Galaxy...

Mi okozhatja a Samsung Galaxy S Plus telefonom akadozását és hihetetlen lassúságát?

Figyelt kérdés
Egy éve vettem a telefont, nincsenek rajta játékok és fölösleges alkalmazások. Igazából netezésre és telefonálásra használom. Azt vettem észre, hogy gyakorlatilag mindig lelassul, a főmenü akadozik és gyakran le is fagy. A másik amit észrevettem, hogy bekapcsolás után pár órával több mint 300ezer órát ír ki rendszeridőnek. Már sokszor vittem vissza de szoftverfrissitésen kívül mást nem csináltak vele és ez nem oldotta meg a problémát.
2013. jan. 21. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Az,hogy androidos.
2013. jan. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ennél azért építőbb jellegű kommentet vártam volna...
2013. jan. 21. 22:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Tènyleg az. Minden telefona nem lehet jó egy oprendszer. Nézz valami főzött romot vagypedig válts. Az ios az tuti,de a wp-ról is jókat olvastam.
2013. jan. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!