Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan program, amivel...

Van olyan program, amivel lehetne lassítani a telefon akkumulátorának lemerülését?

Figyelt kérdés

Sony Ericsson Xperia Mini telóm van immár lassan két éve és sajnos azt tapasztalom, hogy az akkumulátora max. másfél napot bír ki. :S Valahol úgy hallottam, hogy esetleg van olyan program, amivel talán hosszabb ideig is kibírhatja az akkumulátor.


Mielőtt valaki azt írná, hogy vegyek új telefont, sajnos most nem telik rá jelenleg.



2013. jan. 21. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ó, ha az én telóm is másfél napig kibírná egy töltéssel...


Már nem azért mondom, de 1-1,5 nap az teljesen normális okostelefonos körökben.

2013. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen én tudok egy olyan gombot rajta :)


- ON\OFF használata este 10:00 benyomod hosszan elsötétül a képernyő (nem megijedni ez normális) reggel 7:00 megint hosszan nyomni, négy csillag bepötyög (opcionális) és kivilágosodik a képernyő és minden funkciója elérhető. ezzel kerek kilenc órát nyersz. :)

2013. jan. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Okés, köszi a tippeket. Van, hogy fél napot sem bír ki a telóm, feltöltöm előző este és másnap délutánra már rakhatom is fel újból a töltőre. Szánalmasak ez az okostelefonok. Minden hülyeséget tudnak már, de az akkumulátoruk meg nem bírja. Remélem, hogy nemcsak magát a telefonokat, hanem az akkumulátorukat is fejlesztik tovább, mert tök sok áramot is fogyaszt a feltöltés.
2013. jan. 22. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!