Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettemm egy telefont augusztus...

Vettemm egy telefont augusztusban (2012), egy telenor touch plust és hirtelen tegnap óta 5ször kellett feltöltenem, mert álásában lemerült, nem is lett szinte hozzáérve. Ez lehet virus vagy vlmi széria hiba?

Figyelt kérdés

#vírus #mobil #ZTE #telenor touch plus
2013. jan. 22. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem telenor one touch van - rögtön kicserélték , kaptam egy másikat, de közben ugyanaz a hiba jelentkezett. Ez egy szériahiba - ha kikapcsolva töltöd és utána kapcsolod be, akkor olyan, mintha nem is töltötted volna (nekem pld az esti töltés után reggel már üres volt az akksi) de ezt meg lehet oldani úgy, hogy soha nem teljesen kikapcsolt állapotba, hanem bekapcsolva vagy repülőgép üzemmódba töltesz- én egy éve igy használom, azóta semmi probléma vele! (Bár ha a hiba több hónap után jelentkezett, akkor valószinűleg más a baj - tönkrement az akksid)
2013. jan. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én simán bekapcsolva töltöm mindig, de nem az volt a baj, szerintem egy program húzta le, mert aznap du töltöttem le egy világitós progit ami mondjuk nem is működött ahogy kellett volna de rajta maradt, és miután letöröltem akkor elmúlt a hiba. Remélem nem is jelentkezik újra
2013. jan. 24. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!