Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz az, hogyha a Media...

Igaz az, hogyha a Media Marktban nagyobb tételben vásárolsz akkor olcsóbban ki tudod, hozni a telefonokat?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 05:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha előzetesen megtárgyalod velük hogy megy a kamionod a nagyobb tételért / 8-10 ezer darab / akkor biztosan.

Ha csak beszédültök hárman a haverjaiddal telefont venni, akkor maximum kiröhögnek az ötlet hallatán. Az MM nem az Ecsari piac.

2013. jan. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Én már a médiában alkudtam hűtő árából 30 ezret. Igaz hogy eredetileg 280 volt az ára és elvittem 250-ért, de a mobiloknál nem jellemző az ilyen.

De próbáld ki. Nekem bejött.

Azt kamuztam hogy máshol olcsóbb, de nincs raktáron, itt meg van, de drágább. Ha olcsóbban adja elviszem.

A műszaki osztály vezetője rábólintott.

2013. jan. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ki az a marha aki 280 ezerért vesz hűtőt?

Amúgy meg alkudni nem szokás ilyen helyen.

2013. jan. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bp1985 ***** válasza:
Alkudni menj a piacra.
2013. jan. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ZakuroZakuro válasza:

Remélem örültél az alkunak. Jelzem, engedményt csak akkor adhat egy osztályvezető, ha

a) tudja, hogy pár napon belül akciós lesz a termék (ha 30ezret alkudtál, akkor min. 60ezerrel lett olcsóbb :D )

b) 1-2 db van már csak, terv szerinti eladásnál fél évvel később is - azaz kutyának nem kellett, valószínű okkal.


Amúgy nem nagyker vagyunk, mennyiségi kedvezményt csak cégeknek adunk, nagy tételben, egyedi mérlegelés és alku után, kb. 15% mértékig max. (ezt a KIKA, IKEA stb. is megteszi).

2015. febr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!