Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a telefon rossz...

Szerintetek a telefon rossz vagy az akkumlátorok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, Van egy NOKIA N95-öm, amitől nem szeretnék megválni. Meg van még a gyári aksija aminek a töltöttségi szintjét jól mutatja de hamar lemerül és minimum 5 órán át töltődik.

Már a 3. új aksit vettem bele ( 4.000 ft/db) BL-5F típusút és ez is szinte fél nap alatt lemerül és ráadásul nem is jelzi a töltöttségi szintet csak egyik pillanatról a másikra kikapcsol a telefon.

Szerintetek mind a 3 aksi a rossz vagy már a telefon öreg, korróziód-ott már?



2013. jan. 25. 09:42
 1/3 eNerdzsy ***** válasza:

Arra gyanakszom, hogy az első (gyári) akkumulátor után már csak utángyártottat vettél, és azok már nem voltak olyan minőségűek mint az eredeti.

Azt gondolom, hogy az akkumulátorok rosszak.


Úgy látom, hogy ez a típus kb.3000-7500 Ft között mozog.

Olyat kellene keresned, amelyiken van Nokia hologramos matrica.

T-mobile-nál is árulnak 7110Ft-ért, remélhetőleg az nem gagyi.

2013. jan. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
annyit már nem ér a telefon..
2013. jan. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A Mobil Shopban ahol vettem azt mondták, hogy már régi a telefon, korróziódott a telefon, ki kellene tisztítani. Őszintém már én sem tudom, hát 3 aksinak ugyanaz a hibája? Gyanús... nem?
2013. jan. 25. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!